Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 350 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"IV. Шағын және орта бизнесті қолдау" деген бөлімде:
"Шағын және орта бизнестің мемлекеттік сатып алуға қол жетімділігін кеңейту" деген 3-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 3.4-жолдың 2-бағанында "мен даму жоспарларында" деген сөздер ", даму жоспарларында және қаржы-шаруашылық қызмет жоспарларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
"VII. Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту" деген бөлімде:
"Инвестицияларды жұмыс істеп тұрған және жаңа экспортқа бағдарланған секторларды қолдауға бағыттау, оның ішінде:" деген 2-кіші бөлім мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"ҚазАгро"ҰХ" АҚ-ның инвестициялық бағдарламасының жаңа бағыттарын түзету және/немесе таңдау "ҚазАгро"ҰХ" АҚ Директорлар кеңесінің шешімімен заңнамаға сәйкес жүзеге асырылады";
реттік нөмірі 2.5-жолдың 2-бағанында "ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге" деген сөздер "агроөнеркәсіптік кешені субъектілеріне, оның ішінде көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, сондай-ақ ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуды жүзеге асыру жолымен ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді кейіннен қаржыландыру үшін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2009 года № 350
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы" следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "IV. Поддержка малого и среднего бизнеса":
в подразделе 3 "Расширение доступа малого и среднего бизнеса к государственным закупкам":
в графе 2 строки, порядковый номер 3.4, слова "и планах развития" заменить словами ", планах развития и планах финансово-хозяйственной деятельности";
в разделе "VII. Развитие агропромышленного комплекса":
подраздел 2 "Направление инвестиций на поддержку существующих и развитие новых экспортоориентированных секторов, в том числе:" дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"Корректировка и/или выбор новых направлений инвестиционной программы АО "НХ "КазАгро" осуществляется решением Совета директоров АО "НХ "КазАгро" в соответствии с законодательством";
в графе 2 строки, порядковый номер 2.5, слово "сельхозтоваропроизводителей" заменить словами "субъектов агропромышленного комплекса, в том числе на проведение весенне-полевых и уборочных работ, а также для последующего финансирования сельхозтоваропроизводителей путем осуществления закупок сельскохозяйственной продукции".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов