Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1138 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 362 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылғы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1138 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізудің іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 10-жолда:
5-бағандағы "2010" деген цифрлар "2011" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6-баған "2011 - 5300,0*" деген цифрлармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдың 6-бағанындағы "2733682,0*" деген цифрлар "3526634,0*" деген цифрлармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2010 - 2011 жылдар";
6-баған "2011 - 28700,0*" деген цифрлармен толықтырылсын;
Ескертпеде "2010" деген цифрлар "2011" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 362
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138 "О национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий проведения национальной переписи населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 10:
в графе 5 цифры "2010" заменить цифрами "2011";
графу 6 дополнить цифрами "2011 - 5300,0*";
в графе 6 строки, порядковый номер 11, цифры "2733682,0*" заменить цифрами "3526634,0*";
в строке, порядковый номер 15:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"2010-2011 годы";
графу 6 дополнить цифрами "2011 - 28700,0*";
в Примечании цифры "2010" заменить цифрами "2011".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов