Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 қазандағы N 914 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 қазандағы N 395 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 924 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.10 № 924 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су ресурстарын, жануарлар дүниесін сақтау және оңтайлы пайдалану және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың желісін дамыту жөніндегі 2010 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 қазандағы N 914 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 37, 442-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Су ресурстарын, жануарлар дүниесін сақтау және оңтайлы пайдалану және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың желісін дамыту жөніндегі 2010 жылға дейінгі бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімнің "Бағдарламаны қаржыландыру көздері" деген кіші бөлімінде "ішкі қарыздар мен" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қажетті ресурстар және Бағдарламаны қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімнің бірінші абзацында "сыртқы қарыздар мен" деген сөздер алынып тасталсын;
"Су ресурстарын, жануарлар дүниесін сақтау және оңтайлы пайдалану және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың желісін дамыту жөніндегі 2010 жылға дейінгі бағдарламасының іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Су ресурстарын басқару жүйесін жетілдіру және ауыл шаруашылығында өнім өлшеміне үлестік су жұмсауды төмендету" деген 2-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 2.1-жолда:
5-бағандағы "2008" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "120,000" деген сандар алынып тасталсын;
8-баған "120,000" деген сандармен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
6-бағандағы "372,700" деген сандар "252,700" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "181,128" деген сандар "301,128" деген сандармен ауыстырылсын.
"Су пайдаланудың осы заманғы тәсілдері мен әдістерін игеру, су шаруашылығы жүйелерін су өлшеу, суды есепке алу және су реттеу құралдарымен жарақтандыру" деген 3-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 3.1-жолда:
5-бағандағы "2008" деген сандар "2010" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "38,000" деген сандар алынып тасталсын;
8-баған "38,000" деген сандармен толықтырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
6-бағандағы "347,300" деген сандар "309,300" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "348,232" деген сандар "386,232" деген сандармен ауыстырылсын;
"Су ресурстары бойынша жиыны" деген жолда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2007 года № 914
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 395. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 924
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2010 N 924.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2007 года № 914 "Об утверждении Программы по сохранению и рациональному использованию водных ресурсов, животного мира и развитию сети особо охраняемых природных территорий до 2010 года" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 422) следующие изменения и дополнения:
в Программе по сохранению и рациональному использованию водных ресурсов, животного мира и развитию сети особо охраняемых природных территорий до 2010 года, утвержденной указанным постановлением:
в подразделе "Источники финансирования Программы" раздела 1. "Паспорт Программы" слова "внешних займов и" исключить;
в абзаце первом раздела 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования Программы" слова "внешних займов и" исключить;
в разделе 8 "План мероприятий Программы по сохранению и рациональному использованию водных ресурсов, животного мира и развитию сети особо охраняемых природных территорий до 2010 года":
в подразделе 2 "Совершенствование системы управления водными ресурсами и снижение удельного расходования воды на единицу продукции в сельском хозяйстве":
в строке, порядковый номер 2.1:
в графе 5 цифры "2008" заменить цифрами "2010";
в графе 6 цифры "120,000" исключить;
графу 8 дополнить цифрами "120,000";
в строке "Всего":
в графе 6 цифры "372,700" заменить цифрами "252,700";
в графе 8 цифры "181,128" заменить цифрами "301,128";
в подразделе 3 "Освоение современных приемов и методов водопользования, оснащение водохозяйственных систем средствами водоизмерения, водоучета и водорегулирования":
в строке, порядковый номер 3.1:
в графе 5 цифры "2008" заменить цифрами "2010";
в графе 6 цифры "38,000" исключить;
графу 8 дополнить цифрами "38,000";
в строке "Всего":
в графе 6 цифры "347,300" заменить цифрами "309,300";
в графе 8 цифры "348,232" заменить цифрами "386,232";
в строке "Итого по водным ресурсам":

6-бағандағы "2296,300" деген сандар "2138,300" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2771,169" деген сандар "2929,169" деген сандармен ауыстырылсын;
"гранттар" деген жолда:
6-бағандағы "158,000" деген сандар алынып тасталсын;
8-баған "158,000" деген сандармен толықтырылсын;
"Балық шаруашылығының нормативтік-құқықтық базасын жетілдіру" деген 4-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 4.1-жолда:
3-бағандағы "АШМ бұйрығы" деген сөздер "Үкіметке ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған ", 2009 жылдың 1-тоқсаны" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4.2-жолда:
3-бағандағы "АШМ бұйрығы" деген сөздер "Үкіметке ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған ", 2009 жылдың 1-тоқсаны" деген сөздермен толықтырылсын;
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар құру" деген 10-кіші бөлімде:
"Бағдарлама бойынша барлығы" деген жолда:
6-бағандағы "3801,887" деген сандар "3643,887" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "4344,086" деген сандар "4502,086" деген сандармен ауыстырылсын;
"Байланыссыз гранттар" деген жолда:
6-бағандағы "158,000" деген сандар алынып тасталсын;
8-баған "158,000" деген сандармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в графе 6 цифры "2296,300" заменить цифрами "2138,300";
в графе 8 цифры "2771,169" заменить цифрами "2929,169";
в строке "гранты":
в графе 6 цифры "158,000" исключить;
графу 8 дополнить цифрами "158,000";
в подразделе 4 "Совершенствование нормативной правовой базы рыбного хозяйства":
в строке, порядковый номер 4.1:
в графе 3 слова "Приказ МСХ" заменить словами "Информация в Правительство";
графу 5 дополнить словами ", 1 квартал 2009 года";
в строке, порядковый номер 4.2:
в графе 3 слова "Приказ МСХ" заменить словами "Информация в Правительство";
графу 5 дополнить словами ", 1 квартал 2009 года";
в подразделе 10 "Создание особо охраняемых природных территорий":
в строке "Всего по Программе":
в графе 6 цифры "3801,887" заменить цифрами "3643,887";
в графе 8 цифры "4344,086" заменить цифрами "4502,086";
в строке "Несвязанные гранты":
в графе 6 цифры "158,000" исключить;
графу 8 дополнить цифрами "158,000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов