2005 жылғы 24 наурыздағы Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің техникалық регламенттерін үйлестіру негіздері туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттаманы бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 401 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Келісім қолданысын тоқтатты - ҚР 24.12.2014 N 266-V Заңымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мәскеу қаласында 2008 жылғы 12 желтоқсанда жасалған 2005 жылғы 24 наурыздағы Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің техникалық регламенттерін үйлестіру негіздері туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттама бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрі                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 25 наурыздағы
N 401 қаулысымен
бекітілген
2005 жылғы 24 наурыздағы Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің техникалық регламенттерін үйлестіру негіздері туралы келісімге өзгеріс енгізу туралы хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің үкіметтері,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
2005 жылғы 24 наурыздағы Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің техникалық регламенттерін үйлестіру негіздері туралы келісімнің 3-бабының 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. ЕурАзЭҚ-тың техникалық регламентін әзірлеу тәртібі Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетінің шешімімен бекітіледі".
2-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап уақытша қолданылады және депозитарий оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетшілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарламаны алған күнінен бастап күшіне енеді.
2008 жылғы 12 желтоқсанда Мәскеу қаласында орыс тіліндегі бір түпнұсқа данада жасалды.
Осы Хаттаманың түпнұсқа данасы Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетінде сақталады, ол депозитарий болып табыла отырып, әрбір Тарапқа оның куәландырылған көшірмесін жібереді.
Беларусь             Қазақстан             Қырғыз
Республикасының      Республикасының       Республикасының
Үкіметі              Үкіметі               Үкіметі
үшін                 үшін                  үшін
Ресей                Тәжікстан
Федерациясының       Республикасының
Үкіметі              Үкіметі
үшін                 үшін

Об утверждении Протокола о внесении изменения в Соглашение об основах гармонизации технических регламентов государств-членов Евразийского экономического сообщества от 24 марта 2005 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 401
Примечание РЦПИ!
Действие Протокола прекращено Законом РК от 24.12.2014 № 266-V
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Протокол о внесении изменения в Соглашение об основах гармонизации технических регламентов государств-членов Евразийского экономического сообщества от 24 марта 2005 года, совершенный в городе Москве 12 декабря 2008 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 марта 2009 года № 401
Протокол
о внесении изменений в Соглашение об основах
гармонизации технических регламентов государств-членов
Евразийского экономического сообщества
от 24 марта 2005 года
(Вступил в силу 21 апреля 2010 года -
Бюллетень международных договоров РК, 2010 г., № 5, ст. 32)
Правительства государств-членов Евразийского экономического сообщества, именуемые в дальнейшем Сторонами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Изложить пункт 4 Статьи 3 Соглашения об основах гармонизации технических регламентов государств-членов Евразийского экономического сообщества от 24 марта 2005 года, в следующей редакции:
"4. Порядок разработки технического регламента ЕврАзЭС утверждается решением Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества".
Статья 2
Настоящий Протокол временно применяется с даты подписания и вступает в силу с даты получения депозитарием последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе Москве 12 декабря 2008 года в одном подлинном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего протокола хранится в Интеграционном Комитете Евразийского экономического сообщества, который, являясь депозитарием, направит каждой Стороне его заверенную копию.
За                    За                     За
Правительство         Правительство          Правительство
Республики Беларусь   Республики Казахстан   Кыргызской Республики
За                                  За
Правительство                        Правительство
Российской Федерации               Республики Таджикистан