Е.С. Дүйсембаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 423 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Еркін Сейдеғалиұлы Дүйсембаев Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О Дюсембаеве Е.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 423
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Дюсембаева Еркына Сейдегалиевича вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов