Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің кейбір мәсәлелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі N 480 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органдары - "Ақмола облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" және "Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Есіл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне, Астана қаласы, бірігу жолымен;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органдары - "Ақтөбе облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" және "Қостанай облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Тобыл-Торғай облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне, Қостанай қаласы, бірігу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Жамбыл облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Шу-Талас облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесі, Тараз қаласы, болып;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Қарағанды облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органы - "Нұра-Сарысу облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесі, Қарағанды қаласы, болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелерді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 № 887 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О некоторых вопросах Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 480
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Реорганизовать:
1) государственные учреждения - территориальные органы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Акмолинская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" и "Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" путем слияния в государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Ишимская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства", город Астана;
2) государственные учреждения - территориальные органы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Актюбинская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" и "Костанайская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" путем слияния в государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Тобол-Торгайская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства", город Костанай.
2. Переименовать:
1) государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Жамбылская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" в государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Шу-Таласская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства", город Тараз;
2) государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Карагандинская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" в государственное учреждение - территориальный орган Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан "Нура-Сарысуская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства", город Караганда.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию и перерегистрацию государственных учреждений в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования);

2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 сәуірдегі
N 480 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 6 сәуірдегі
N 310 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Арал-Сырдария облысаралық бассейіндік балық шаруашылығы инспекциясы, Қызылорда қаласы.
2. Балқаш-Алакөл облысаралық бассейіндік балық шаруашылығы инспекциясы, Қапшағай қаласы.
3. Зайсан-Ертіс облысаралық бассейіндік балық шаруашылығы инспекциясы, Өскемен қаласы.
4. Жайық-Каспий облысаралық бассейіндік балық шаруашылығы инспекциясы, Атырау қаласы.
5. Есіл облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы, Астана қаласы.
6. Тобыл-Торғай облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы, Қостанай қаласы.
7. Шу-Талас облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы, Тараз қаласы.
8. Нұра-Сарысу облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы, Қарағанды қаласы.

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2009 года № 480
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2005 года № 310
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
1. Арало-Сырдарьинская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Кызылорда.
2. Балхаш-Алакольская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Капшагай.
3. Зайсан-Иртышская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Усть-Каменогорск.
4. Урало-Каспийская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Атырау.
5. Ишимская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Астана.
6. Тобол-Торгайская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Костанай.
7. Шу-Таласская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Тараз.
8. Нура-Сарысуская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства, город Караганда.