Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 сәуірдегі N 502 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 203 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 52-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Есім Ғарифолла              - Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Әріпханов                   - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Айдар Әбдіразақұлы            және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары
Омашев                      - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Намазалы Омашұлы              министрлігінің "Әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
журналистиканы зерттейтін ЮНЕСКО
кафедрасының меңгерушісі;
көрсетілген құрамнан Бишіғаев Асқар Дәруішұлы, Бурлаков Леонид Николаевич, Қозыбаев Сағымбай Қабашұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2009 года № 502. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 "О создании Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 52) следующие изменения:
в пункте 1 :
ввести в состав Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан:
Есима Гарифоллу            - депутата Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Арифханова                 - заместителя Председателя Агентства
Айдара Абдразаковича         Республики Казахстан по информатизации и
связи
Омашева                    - заведующего кафедрой ЮНЕСКО по изучению
Намазалы Омашевича           журналистики республиканского
государственного предприятия "Казахский
национальный университет имени
Аль-Фараби" Министерства образования и
науки Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Бишигаева Аскара Дарушевича, Бурлакова Леонида Николаевича, Козыбаева Сагымбая Кабашовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов