Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 589 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына және Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2009 жылғы 9 сәуірдегі N 01-7.3 хаттамалық тапсырмасының 1.1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне 2011 жылы қысқы Азия ойындарын өткізуге дайындық шеңберінде мына жобаны іске асыруға Алматы қаласының әкіміне аудару үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен нысаналы даму трансферттері түрінде 5000000000 (бес миллиард) теңге сомасында қаражат бөлінсін:
шаңғы трамплиндері кешенін салуға - 5000000000 (бес миллиард) теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.28 № 2209 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт, Қаржы министрліктеріне аталған инвестициялық жобаны іске асыруға көзделген нысаналы даму трансферттері түріндегі бюджет қаражатын толық игергеннен кейін және Алматы қаласының әкімдігі сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның бұйрығымен бекітілген жобалау-сметалық құжаттамаға мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысын ұсынған кезде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нысаналы трансферттерді аударуды жүзеге асырсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.28 № 2209 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 589
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового исполнения" и пунктом 1.1 протокольного поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 9 апреля 2009 года № 01-7.3 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, средства в сумме 5000000000 (пять миллиардов) тенге для перечисления акиму города Алматы в виде целевых трансфертов на развитие на реализацию следующего проекта в рамках подготовки к проведению зимних Азиатских игр 2011 года:
строительство комплекса лыжных трамплинов - 5000000000 (пять миллиардов) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.12.2009 № 2209.
2. Министерствам туризма и спорта, финансов Республики Казахстан осуществить перечисление целевых трансфертов, указанных в пункте 1 настоящего постановления, после полного освоения бюджетных средств, предусмотренных в виде целевых трансфертов на развитие на реализацию названного инвестиционного проекта и при представлении акиматом города Алматы положительного заключения государственной экспертизы к проектно-сметной документации, утвержденной приказом уполномоченного государственного органа по делам архитектуры, градостроительства и строительства.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.12.2009 № 2209.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов