"Ғарыш қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 597 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 1297 қаулысымен енгізілген "Ғарыш қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О космической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 597
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О космической деятельности", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 1297.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов