Казармалық жағдайдағы өрт-техникалық оқу орындары курсанттарын тамақпен қамтамасыз ету жөніндегі нормаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 мамырдағы N 624 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 821 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 255 бұйрығын қараңыз.

Об утверждении норм по обеспечению питанием курсантов пожарно-технических учебных заведений, находящихся на казарменном положении
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2009 года № 624. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2015 года № 821
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра внутренних дел РК от 19.03.2015 г. № 255.

"Өрт қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 22 қарашадағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған казармалық жағдайдағы өрт-техникалық оқу орындары курсанттарын тамақпен қамтамасыз ету жөніндегі нормалар бекітілсін.
2. Азық-түлікті сатып алу тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года "О пожарной безопасности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы по обеспечению питанием курсантов пожарно-технических учебных заведений, находящихся на казарменном положении.
2. Установить, что закуп продовольствия осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.

***** сауда желісі мен азық-түлік қызметінде сүт тұтынушыларға салмағы бойынша емес, көлемі бойынша есептеліп берілетіндіктен, бұл нормаларда 100 текше см. сүт шартты түрде 100 грамм есебінде алынды;
****** тікелей және қайта алмастыруға рұқсат етіледі, басқаша алмастыруға тыйым салынады;
******* табиғи жеміс және жидек шырынын, консервіленген компоттарды кисель концентратымен алмастыруға тыйым салынады;
******** тікелей алмастыруға рұқсат етіледі, басқаша алмастыруға тыйым салынады.
Ескертпе.
"Бұдан басқа, нөмірдің тармақтары бойынша алмастырылсын" деген бағанда тұсында тармақтардың нөмірілері қойылған азық-түлікті көрсетілген тармақ шегінде осы тәртіппен алмастыруға рұқсат етіледі. Көп сатылы алмастыруға тыйым салынады.

***** в связи с тем, что в торговой сети и продовольственной службе молоко учитывается и отпускается потребителям по объему, а не по массе, в настоящих нормах 100 куб. см. молока условно принято за 100 грамм;
****** разрешается прямая и обратная замена, другие замены запрещены;
******* сок плодовый и ягодный натуральный, компоты консервированные заменять концентратами киселя запрещается;
******** разрешается прямая замена, другие замены запрещены.
Примечание :
Продукты, против которых в графе "Кроме того, заменить по пунктам номера" проставлены номера пунктов, разрешается заменять в пределах указанного пункта в таком же порядке. Многоступенчатая замена запрещена.