2009 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы N 667 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 167-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2009 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 мамырдағы
N 667 қаулысымен
бекітілген
2009 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі
Р/с
N
Жобаның атауы
Донор
Атқарушы агенттік
Іске асыру кезеңі
Жобаның жалпы құны
Грант сомасы
Мемлекеттік бюджеттен берілетін грантты бірлесіп қаржыландыру сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Қазақстан Республикасының орнықты даму қағидаттарына көшуіне жәрдемдесу
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
2009-2010 жылдар
350 000 АҚШ доллары
150 000 АҚШ доллары
200 000 АҚШ доллары
2.
Қазақстан Республикасында гендерлік теңдікті қамтамасыз ету және отбасының жағдайын жақсарту шараларын жетілдіру жөніндегі қызметтер
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
2009-2011 жылдар
600 000 АҚШ доллары
300 000 АҚШ доллары
300 000 АҚШ доллары
3.
Еуропалық одақ тәжірибесі бойынша мал шаруашылығы (қой шаруашылығы) саласында шағын кластер құру
Еуропалық Одақ
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрілігі
2009-2010 жылдар
25 000 000 еуро
12 500 000 еуро
12 500 000 еуро (жергілікті бюджет, не заттай мәндегі үлес)
4.
Тікелей шетелдік инвестициялар үшін қазақстандық ресурстарды әртараптандыру және секторалдық инвестицияларды дамыту жөніндегі бағдарламаларды жетілдіру
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрілігі
2009-2011 жылдар
3 800 000 еуро
2 000 000 еуро
1 800 000 еуро

Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов в 2009 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 667
В соответствии с пунктом 4 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень заявок на привлечение связанных грантов в 2009 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2009 года № 667
Перечень заявок
на привлечение связанных грантов в 2009 году
п/п
Наименование
проекта
Донор
Исполнитель-
ное
агентство
Период
реализа-
ции
(годы)
Общая
стоимость
проекта
Сумма
гранта
Сумма
софинанси-
рования
гранта из
государст-
венного
бюджета
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Содействие
переходу
Республики
Казахстан
на принципы
устойчивого
развития
Программа
Развития
Организации
Объединенных
Наций
Министерство
охраны
окружающей
среды
Республики
Казахстан
2009-2010
350 000
долларов
США
150 000
долларов
США
200 000
долларов
США
2.
Услуги по
совершенствованию
мер обеспечения
гендерного
равенства
и улучшения
положения семьи в
Республике
Казахстан
Программа
Развития
Организации
Объединенных
Наций
Администрация
Президента
Республики
Казахстан
2009-2011
600 000
долларов
США
300 000
долларов
США
300 000
долларов
США
3.
Создание
миникластера в
сфере животно-
водства (овце-
водства) по
опыту Европейс-
кого союза
Европейский
Союз
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
2009-2010
25 000
000 евро
12 500
000 евро
12 500 000
евро
(местный
бюджет,
либо вклад
в натураль-
ном выра-
жении)
4.
Диверсификация
казахстанских
ресурсов для
прямых иностран-
ных инвестиций и
совершенствование
программ по раз-
витию секто-
ральных инвести-
ций
Организация
экономичес-
кого сотруд-
ничества
и развития
Министерство
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
2009-2011
3 800 000
евро
2 000
000 евро
1 800 000
евро