Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 676 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 2, 20 және 27-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 11-1 және 43-1-жолдармен толықтырылсын:
"
11-1
"Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
М.Ә. Құсайынов
";
"
43-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық және қылмыстық іс жүргізу заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім бойынша), ІІМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
И.Д. Меркель
".
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 676
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год» следующие изменение и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 2, 20 и 27, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 11-1 и 43-1, следующего содержания:
«11-1 О внесении      МЭБП    Январь   Февраль   Июнь   Кусаинов М.А.
изменений и
дополнений в
Закон Рес-
публики
Казахстан
«О мобилиза-
ционной под-
готовке и
мобилизации»                                                 »;
«43-1 О внесении      ГП (по  Сентябрь Октябрь Декабрь  Меркель И.Д.
изменений и     соглас-
дополнений в    сова-
некоторые       нию),
законода-       МВД
тельные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
совершенство-
вания уголов-
ного и
уголовно-
процессуаль-
ного законо-
дательства
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов