Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 729 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкіметі өкілдерінің құрамына енгізілсін:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, төраға;
Әбдіқалықова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гулшара Наушақызы          халықты әлеуметтік қорғау министрі;
Қосынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы           сауда вице-министрі;
көрсетілген құрамнан Шөкеев Өмірзақ Естайұлы, Сапарбаев Бердібек Машбекұлы, Бішімбаев Қуандық Уәлиханұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 729
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  21 декабря 1998 года N 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социально-экономических и трудовых отношений:
Орынбаева                  - Заместителя Премьер-Министра
Ербола Турмахановича         Республики Казахстан, председателем;
Абдыкаликову               - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну           населения Республики Казахстан;
Косунова                   - вице-министра индустрии
Алмаса Олжабаевича           и торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Шукеева Умирзака Естаевича, Сапарбаева Бердибека Машбековича, Бишимбаева Куандыка Валихановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов