Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 768 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 489-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарында:
мәтіндегі "Қазына" ОДҚ" АҚ" деген сөздер "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мақсатқа қол жеткізу және қойылған міндеттерді іске асыру тетіктері" деген 2-бөлімде:
"Шағын және орта бизнестің жобаларына одан әрі тұрақты кредит беруді қамтамасыз ету" деген 2-кіші бөлімде:
он төртінші абзацтағы "аспауы тиіс" деген сөздерден кейін ", ал тиімді ставка жылдық 14 пайыздан аспауы тиіс" деген сөздермен толықтырылсын;
он бесінші абзацтағы "6" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"30" деген сандар "70" деген сандармен ауыстырылсын;
"аспауы тиіс" деген сөздерден кейін ", ал банктер 2009 жылғы 1 тоқсанның соңына дейін игеретін қаражат бойынша қайта қаржыландыру жөніндегі шектеу толық алып тасталады";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"шағын және орта бизнестің өндірістік жобалары бойынша бір қарыз алушыға қаржыландыру лимиті 589160 АЕК-ге дейін.";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ берген қаражат бөлігінде жергілікті атқарушы органдар әкімдіктерінің жанындағы комиссиялардың өкілеттіктері қолданылмайды.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
мәтіндегі "Қазына" ОДҚ" АҚ", "Қазына" ОДҚ" АҚ" (келісім бойынша)" деген сөздер тиісінше "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ", "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ" (келісім бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-7-жолдың 2-бағанында:
"12,5 %-дан" деген сөздерден кейін ", ал тиімді ставка жылдық 14 %-дан" деген сөздермен толықтырылсын;
"300000 АЕК" деген сөздер "шағын және орта бизнестің өндірістік жобалары бойынша 589160 АЕК" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-8-жолдың 2-бағанында:
"Шағын" деген сөз "Өңірлердің шағын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"өңірлік басымдықтарға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
"түпкілікті" деген сөз "тиімді" деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 768
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039 «Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 489) следующие изменения и дополнения:
в Плане первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в тексте слова «АО «ФУР «Қазына» заменить словами «АО «ФНБ «Самрук-Қазына»;
в разделе 2 . «Механизмы достижения цели и реализации поставленных задач»:
в подразделе 2 . «Обеспечение дальнейшего устойчивого кредитования проектов малого и среднего бизнеса»:
в абзаце четырнадцатом после слова «12,5 процента годовых» дополнить словами «, а эффективная ставка не должна превышать 14 процентов годовых»;
в абзаце пятнадцатом цифру «6» заменить цифрой «4»;
в абзаце шестнадцатом:
цифры «30» заменить цифрами «70»;
дополнить словами «, а по средствам, осваиваемым банками до конца 1 квартала 2009 года, - полная отмена ограничения по рефинансированию»;
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
«лимит финансирования на одного заемщика до 589160 МРП по производственным проектам малого и среднего бизнеса.»;
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
«В части средств, предоставленных АО «ФНБ «Самрук-Қазына», полномочия комиссий при акиматах местных исполнительных органов не распространяются.»;
в Плане мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в тексте слова «АО «ФУР «Қазына», «АО «ФУР «Қазына» (по согласованию)» заменить словами «АО «ФНБ «Самрук-Қазына», «АО «ФНБ «Самрук-Қазына» (по согласованию)»;
в графе 2 строки, порядковый номер 6-7:
после слова «годовых» дополнить словами «, а эффективной ставки - не выше 14% годовых»;
слова «300000 МРП» заменить словами «589160 МРП по производственным проектам малого и среднего бизнеса,»;
в графе 2 строки, порядковый номер 6-8:
после слова «бизнеса» дополнить словами «в регионах»;
слова «в соответствии с региональными приоритетами» исключить;
слово «конечной» заменить словом «эффективной».

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                           К. Масимов