Ғарифолла Құрманғалиевтің туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 маусымдағы N 823 Қаулысы
"Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстанның халық әртісі, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Ғарифолла Құрманғалиевтің туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.

О подготовке и проведении 100-летия со дня рождения Гарифоллы Курмангалиева
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2009 года № 823
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 "О праздновании юбилеев и памятных дат" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения народного артиста Казахстана, лауреата Государственной премии Гарифоллы Курмангалиева.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 5 маусымдағы
N 823 қаулысымен
бекітілген
Қазақстанның халық әртісі, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Ғарифолла Құрманғалиевтің туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шараның атауы
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
1
"Ғарифолла Құрманғалиевтің өмірі мен қызметі жайлы естеліктер" атты кітап шығару
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жыл бойы
017 "Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін басып шығару" республикалық бюджеттік бағдарламасы

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2009 года № 823
План мероприятий
по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения
народного артиста Казахстана, лауреата Государственной премии
Гарифоллы Курмангалиева
п/п
Наименование
мероприятия
Ответствен-
ные
исполнители
Сроки
исполне-
ния
Источники
финансирования
Предпо-
лагаемые
расходы
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Издание книги
«Ғарифолла
Құрманғалиевтің
өмipi мен қызметі
жайлы естеліктер»
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
В течение
2009 года
Республиканская
бюджетная
программа 017
«Издание
социально-
значимых видов
литературы»

1440,0
2
Ғарифолла Құрманғалив туралы деректі фильм түсіру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жыл бойы
025 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
1600,6
3
Ғарифолла Құрманғалиевтің 100 жылдығына арналған салтанатты концерт өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы IV тоқсан
011 "Әлеуметтік-маңызды және мәдени іс-шаралар өткізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
4547,3
4
Өнер шеберлерінің Ғарифолла Құрманғалиевтің 100 жылдығына арналған салтанатты жиналыс-концертін өткізу
Алматы қаласының әкімі
2009 жылғы III тоқсан
Жергілікті бюджет
1679,0
5
Ғарифолла Құрманғалиев әндерін орындаушылардың "Ақжайықтан ән оздырған" атты өңірлік конкурсын өткізу
Атырау облысының әкімі
2009 жылғы II тоқсан
Жергілікті бюджет
2400,0
6
Ғарифолла Құрманғалиев әндерін орындаушылардың конкурсын өткізу
Батыс Қазақстан облысының әкімі
2009 жылғы II тоқсан
Жергілікті бюджет
2914,0
7
Ғарифолла Құрманғалиевтің 100 жылдығына арналған салтанатты жиналыс, театрландырылған көрініс өткізу
Батыс Қазақстан облысының әкімі
2009 жылғы II тоқсан
Жергілікті бюджет
1040,0
8
Орал қаласындағы Жастар мәдениет сарайына Ғарифолла Құрманғалиевтің есімін беру, сол жердегі саябақты абаттандыру және әнші мүсінін орнату
Батыс Қазақстан облысының әкімі
2009 жыл бойы
Жергілікті бюджет
23000,0
9
II облыстық фольклорлық ансамбльдер конкурсы аясында Ғарифолла Құрманғалиевтың репертуарынан дәстүрлі орындаушылардың облыстық конкурсын өткізу
Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы III тоқсан
Жергілікті бюджет
160,0
Жиыны:
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
7587,9
31193,0

1440,0
2.
Создание
документального
фильма о Гарифолле
Курмангалиеве
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
В течение
2009 года
Республиканская
бюджетная
программа 025
«Проведение
государственной
информационной
политики»
1600,6
3.
Проведение
торжественного
концерта,
посвященного
100-летию
Гарифоллы
Курмангалиева
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
IV
квартал
2009 года
Республиканская
бюджетная
программа 011
«Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий»
4547,3
4.
Проведение
торжественного
собрания-концерта
мастеров искусств,
посвященного
100-летию
Гарифоллы
Курмангалиева
Аким города
Алматы
III
квартал
2009 года
Местный бюджет
1679,0
5.
Проведение
регионального
конкурса
исполнителей песен
Гарифоллы
Курмангалиева
«Ақжайықтан ән
оздырған»
Аким
Атырауской
области
II
квартал
2009 года
Местный бюджет
2400,0
6.
Проведение
конкурса
исполнителей песен
Гарифоллы
Курмангалиева
Аким
Западно-
Казахстан-
ской
области
II
квартал
2009 года
Местный бюджет
2914,0
7.
Проведение
торжественного
собрания,
театрализованного
представления,
посвященного
100-летию
Гарифоллы
Курмангалиева
Аким
Западно-
Казахстан-
ской
области
II
квартал
2009 года
Местный бюджет
1040,0
8.
Присвоение имени
Гарифоллы
Курмангалиева
Дворцу культуры
молодежи,
обустройство парка
и установление
скульптуры певца в
городе Уральске
Аким
Западно-
Казахстан-
ской
области
В течение
года
Местный бюджет
23000,0
9.
Проведение
областного конкур-
са традиционных
исполнителей из
репертуара
Гарифоллы
Курмангалиева в
рамках II
областного конкур-
са фольклорных
ансамблей
Аким
Мангистау-
ской
области
III
квартал
2009 года
Местный бюджет
160,0
Итого:
Республиканский
бюджет
Местный бюджет
7587,9
31193,0