Тауарлардың кейбір түрлерінің импортына қатысты істі қарауды бастау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 849 Қаулысы
"Тауарлар импорты жағдайында ішкі нарықты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Сауда комитеті:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарлар импортына қатысты істі қарауды бастасын;
2) істі қарау рәсімі аяқталғанға дейін заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарлар импортын лицензиялауды жүзеге асырсын;
3) он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп, белгіленген тәртіппен Еуразия экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық комитетін және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін істі қараудың басталғаны туралы хабардар етсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 маусымдағы
N 849 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін, оларға қатысты
істі қарау рәсіміне бастама жасалатын тауарлардың
тізбесі
Өнімнің атауы
ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
консервілеуге арналған өзге шыны банкалар (зарарсыздандыруға арналған банкалар)

О начале разбирательств в отношении импорта некоторых видов товаров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 849
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) начать разбирательство в отношении импорта товаров согласно приложению к настоящему постановлению;
2) до завершения процедуры разбирательства в установленном законодательством порядке осуществлять лицензирование импорта товаров согласно приложению к настоящему постановлению;
3) в течение десяти календарных дней совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества и Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о начале разбирательств.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2009 года № 849
Перечень
товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан, по
отношению к которым инициируется процедура разбирательства
Наименование продукции
Код по
ТН ВЭД РК
прочие банки для консервирования (банки для
стерилизации) стеклянные

7010901000
тауарларды сақтауға, тасымалдауға немесе қаптауға арналған, түссіз шыныдан жасалған, номиналдық сыйымдылығы 0,33 л-ден астам, бірақ 1 л-ден аспайтын өзге де бөтелкелер
7010904300
тез ашитын ашытқылар
210210

7010901000
бутылки прочие для хранения, транспортировки или
упаковки товаров из бесцветного стекла,
номинальной емкостью более 0,33 л, но менее 1 л
7010904300
дрожжи активные
210210