"Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия университетін құру жөніндегі шартқа хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 932 Қаулысы
Ескерту. Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2010.03.26 № 238 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартқа хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия Университетін құру жөніндегі Шарт Хаттамасын ратификациялау туралы
2008 жылғы 12 наурызда Астана және 26 мамырда Париж қалаларында қол қойылған Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия Университетін құру жөніндегі Шарт Хаттамасы ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартқа
ХАТТАМА
Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы (бұдан әрі "Тараптар" деп аталатындар) Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер имаматы арасындағы Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартта (бұдан әрі - Шарт) қолданылатын терминдерді бірыңғай қолдану мақсатында төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Шартта және Орталық Азия Университетінің Жарғысында (Шартқа А қосымшасы) пайдаланылатын "салықтар" деген термин қазақстандық Тарап үшін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген салықтарды және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді білдіреді.
2-бап
Осы Хаттама Шарттың ажырамас бөлігі болып табылады.
3-бап
Осы Хаттамаға Қазақстан Республикасы Астана қаласында (Қазақстан) және Исмаилиттер имаматы Париж қаласында (Француз Республикасы) қол қойылған данасын кейіннен басқа Тарапқа қол қоюға жіберіп, бір жақты тәртіппен қол қойылуы мүмкін. Осы Хаттамаға соңғы қол қойған Тараптың қол қойған күні оған қол қойылған күн болып саналады.

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 932
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента РК постановлением Правительства РК от 26.03.2010 № 238.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Протокола к Договору между Республикой
Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и
Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии
Ратифицировать Протокол к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии, подписанный в Астане 12 марта и Париже 26 мая 2008 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРОТОКОЛ
к Договору между Республикой Таджикистан,
Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и
Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии
Республика Казахстан и Имамат исмаилитов (далее именуемые "Стороны") в целях единообразного применения терминов, употребляемых в Договоре между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии (далее - Договор), согласились о нижеследующем:
Статья 1
Термин "налоги", используемый в Договоре и Уставе Университета Центральной Азии (приложение А к Договору), для казахстанской Стороны означает налоги и другие обязательные платежи в бюджет, установленные Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
Статья 2
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Договора.
Статья 3
Настоящий Протокол может быть подписан в одностороннем порядке Республикой Казахстан в городе Астане (Казахстан) и Имаматом исмаилитов в городе Париже (Французская Республика) с последующим направлением подписанного экземпляра на подпись другой Стороне. Днем подписания настоящего Протокола считается день подписания Стороной, подписавшей его последней.

4-бап
Осы Хаттама Исмаилиттер имаматы Қазақстан Республикасының оны ратификациялағаны туралы қазақстандық Тараптың жазбаша хабарламасын алған күнінен бастап күшіне енеді.
5-бап
Осы Хаттама екі данада, әрқайсысы қазақ, ағылшын және орыс тілдерінде жасалды, әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіруде алшақтықтар туындаған жағдайда Тараптар ағылшын тіліндегі мәтінге жүгінеді.
Қазақстан Республикасынан        Исмаилиттер имаматынан
Қала ___________                 Қала __________
Күні 12.03.2008                  Күні 26.05.2008

Статья 4
Настоящий Протокол вступает в силу со дня получения Имаматом исмаилитов письменного уведомления казахстанской Стороны о его ратификации Республикой Казахстан.
Статья 5
Настоящий Протокол составлен в двух экземплярах, каждый на казахском, английском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения расхождений в толковании положений настоящего Протокола Стороны обращаются к тексту на английском языке.
от Республики Казахстан          от Имамата исмаилитов
Город Астана                    Город Paris
Дата 12.03.2008                 Дата 26.05.2008