"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 шілдедегі N 1036 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
"Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы  N 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 3, 36-құжат; 2008 ж., N 38, 405-құжат; 2008 ж., N 43, 481-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбдіқалықова            - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы         және халықты әлеуметтік қорғау
министрі, төрағаның орынбасары,
Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы     коммуникация министрі,
Нүкетаева               - Қазақстан Республикасы Парламенті
Динар Жүсіпәліқызы        Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрайымы (келісім
бойынша);
көрсетілген комиссияның құрамынан Б.М. Сапарбаев, С.Н. Ахметов, Ж.А. Досқалиев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2009 года № 1036
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
23 января 2008 года № 523
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 36; 2008 г., № 38, ст. 405; 2008 г., № 43, ст. 481) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", образованной  названным Указом:
Абдыкаликову                - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну            населения Республики Казахстан,
заместителем председателя
Кусаинова                   - Министра транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпаровича      Республики Казахстан
Нукетаеву                   - председателя Комитета по социально-
Динар Жусупалиевну            культурному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из состава указанной комиссии: Сапарбаева Б.М., Ахметова С.Н., Доскалиева Ж.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев