Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 шілдедегі N 1055 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 736 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.11.2018 № 736 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 520-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкалары бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын ұсынғаны үшін төлемнің жылдық ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 38, 504-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 698 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 27, 289-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 685 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 27, 319-құжат).
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 10 шілдедегі
N 1055 қаулысымен
бекітілген
Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық ставкалары
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 26.01.2017 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Ставкалар жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 N 121 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Төлеушілер
Төлемақының жылдық ставкалары, %
Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысының операторлары
1,3992
Ұялы байланыс операторлары
1,3992

Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2009 года № 1055. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года № 736 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.11.2018 № 736 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 520 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые годовые ставки платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года № 1066 "Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 38, ст. 504);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года № 698 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года № 1066" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 289);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2007 года № 685 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года № 1066" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 27, ст. 319).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июля 2009 года № 1055
Годовые ставки
платы за предоставление междугородной и (или) международной
телефонной связи, а также сотовой связи
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 26.01.2017 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Годовые ставки платы в редакции постановления Правительства РК от 10.03.2015 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Плательщики
Годовые ставки платы, %
Операторы междугородной и (или) международной телефонной связи
1,3992
Операторы сотовой связи
1,3992