Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1106 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі N 1060 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1052 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.12 № 1052 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін орнықты дамыту жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған шаралар кешенін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1106 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін орнықты дамыту жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған шаралар кешенінде:
"Паспорт" деген 1-бөлімде:
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген кіші бөлімде:
"117 583,5", "131 263,8", "133 482,7", "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5", "6 440,7", "8 919,2" деген сандар тиісінше "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6", "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2", "6 380,7", "6 687,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011 жылы - 8 919,2 млн. теңге" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ұлттық қордан
2009 жылы - 48 500,0 млн. теңге;
2010 жылы - 71 500,0 млн. теңге.";
"Елдің азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету және азық-түлік нарығын реттеу" деген 5-бөлімде:
"Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру" деген 5.2-кіші бөлімде:
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жылыжай шаруашылықтарының желісін құру және дамыту.";
"Малдан алынатын өнімдер нарығын дамытуды ынталандыру" деген 5.3.1-кіші бөлімде:
"Шараларда":
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"сүт бағытындағы ірі тауарлы мал шаруашылығы фермаларын құру, инфрақұрылымы дамыған мал семірту алаңдарын құру бойынша серпінді жобаларды іске асыру;";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мал сою пункттерінің желісін құру бойынша пилоттық жобаны іске асыру;
құс фабрикаларының желісін құру мен дамытуды қаржыландыру.";
"Қайта өңдеу өндірістерін дамыту және қолдау" деген 5.5-кіші бөлімде:
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"биязы жүнді қайта өңдеу өндірісін дамыту;
вакуумды орамдағы блогты ет және ірі кесекті ет өндіретін етті қайта өңдеу кешендерін ұйымдастыру.";
"Республиканың агроөнеркәсіптік кешенінің тұрақты дамуына жетудің жолдары мен механизмдері" деген 6-бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1106 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1060. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1052
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.10.2010 № 1052.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1106 "Об утверждении Комплекса мер по устойчивому развитию агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Комплексе мер по устойчивому развитию агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "117 583,5", "131 263,1", "133 482,7", "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5", "6 440,7", "8 919,2" заменить соответственно цифрами "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6", "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2", "6 380,7", "6 687,4";
после строки "2011 год - 8 919,2 млн. тенге" дополнить строками следующего содержания:
"из Национального фонда
2009 год - 48 500,0 млн. тенге;
2010 год - 71 500,0 млн. тенге.";
в разделе 5. "Обеспечение продовольственной безопасности страны и регулирование продовольственных рынков":
в подразделе 5.2. "Производство продукции растениеводства":
"Меры" дополнить абзацем следующего содержания:
"создание и развитие сети тепличных хозяйств.";
в подразделе 5.3.1. "Стимулирование развития рынка животноводческой продукции":
в "Мерах":
абзац первый изложить в следующей редакции:
"реализация прорывных проектов по созданию крупнотоварных животноводческих ферм молочного направления, созданию откормочных площадок с развитой инфраструктурой;";
дополнить абзацами следующего содержания:
"реализация пилотного проекта по созданию сети убойных пунктов;
финансирование создания и развития сети птицефабрик.";
в подразделе 5.5. "Развитие и поддержка перерабатывающих производств":
"Меры" дополнить абзацами следующего содержания:
"развитие производства по переработке тонкой шерсти;
организация мясоперерабатывающих комплексов с производством блочного мяса и крупнокусковых нарезок в вакуумной упаковке.";
в разделе 6. "Пути и механизмы достижения устойчивого развития агропромышленного комплекса республики":

"Суармалы егіншілікті тиімді дамыту және өнімділігін арттыру үшін мелиоративті жағдай жасау" деген 6.2-кіші бөлімде:
екінші және үшінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Жыл сайын суарылатын жерлерге агромелиоративтік тексерулер жүргізіледі. 2007 жылы бұл жұмыстар 1,6 млн. га алаңда жүргізілді. Тұтастай алғанда, инженерлік дайындалған суармалы жерлерде мелиоративтік іс-шаралардың орындалуына мемлекеттік бақылау жүзеге асырылады.
Бұдан басқа, республикалық бюджет қаражатынан ауыл шаруашылығы тауар өндірушілеріне суару суын жеткізу жөніндегі қызметтердің құны субсидияланады, бұл 2007 жылы 7423,4 млн. текше м көлемінде жерді суаруға қолданылған суды беру жөніндегі қызметтердің құнын арзандатуды қамтамасыз етуге мүмкіндік берді.";
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Суару және дренаж жүйелерін жетілдіру" инвестициялық жобасының екінші фазасын іске асыру.";
"АӨК-нің ғылыми қамтамасыз етілуін жетілдіру және аграрлық ғылым мен білімді дамыту және қолдау" деген 6.4-кіші бөлімде:
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамы базасында ауыл шаруашылығы машиналарын жасаудың тәжірибелік-эксперименттік орталығын құру.";
"Техникалық және технологиялық қайта жабдықтау" деген 7-бөлімде:
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ауыл шаруашылығы техникасын жинау өндірісін құруды қаржыландыру.";
"Кластерлік бастамалардың әрі қарай дамуы" деген 8-бөлімде:
"Астық кластері" деген 8.1-кіші бөлімде:
"Шараларда":
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"астық экспортының инфрақұрылымын дамыту;";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ақтау портында жаңа астық терминалын салу.";
"Жеміс-көкөніс кластері" деген 8.3-кіші бөлімде:
"Шаралар" мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тамшылатып суару технологиясын қолдану арқылы жеміс-жидек дақылдары өндірісін дамыту.";
"АӨК инфрақұрылымын дамыту" деген 9-бөлімде:
"Ауыл шаруашылығы өнімдерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу бойынша ауылдық тұтынушылар кооперативтері жүйесін қалыптастыру" деген 9.4-кіші бөлімде:
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазіргі уақытта "Аграрлық кредит корпорациясы" акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Корпорация) қолдауымен өндірісті бірлесіп жүргізу бойынша, ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізу, сақтау, қайта өңдеу және тасымалдау, тауарлық-материалдық құндылықтармен жабдықтау бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер бірлестіктері мен ауыл халқын кредит беру бағдарламасы шеңберінде құрамына 4526 қатысушы, оның ішінде 1130 ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер және 3396 жеке қосалқы шаруашылықтар кірген, 149 бірлестік құрылды, оның ішінде 122 бірлестік кредиттік ресурстармен қамтамасыз етілді.";
"Институционалдық даму" деген 10-бөлімде:

в подразделе 6.2. "Создание мелиоративных условий для эффективного развития и повышения продуктивности орошаемого земледелия":
абзацы второй и третий изложить в следующей редакции:
"Ежегодно выполняются агромелиоративные обследования орошаемых земель. В 2007 году эти работы были проведены на площади 1,6 млн.га. В целом осуществляется государственный контроль за выполнением мелиоративных мероприятий на инженерно-подготовленных орошаемых землях.
Кроме того субсидируется стоимость услуг по доставке поливной воды сельхозтоваропроизводителям из средств республиканского бюджета, что позволило обеспечить в 2007 году удешевление стоимости услуг по подаче воды, используемой на орошение, в объеме 7423,4 млн. куб.м.";
"Меры" дополнить абзацем следующего содержания:
"реализация второй фазы инвестиционного проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем.";
в подразделе 6.4. "Совершенствование научного обеспечения АПК, развитие и поддержка аграрной науки и образования":
"Меры" дополнить абзацем следующего содержания:
"создание опытно-экспериментального центра сельскохозяйственного машиностроения на базе акционерного общества "КазАгроИнновация.";
в разделе 7. "Техническое и технологическое перевооружение":
"Меры" дополнить абзацем следующего содержания:
"финансирование создания производства по сборке сельскохозяйственной техники.";
в разделе 8. "Дальнейшее развитие кластерных инициатив":
в подразделе 8.1. "Зерновой кластер":
в "Мерах":
абзац второй изложить в следующей редакции:
"развития инфраструктуры экспорта зерна;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"строительство нового зернового терминала в порту Актау.";
в подразделе 8.3. "Плодоовощной кластер":
"Меры" дополнить абзацем следующего содержания:
"развитие производства плодоовощных культур с применением технологии капельного орошения.";
в разделе 9. "Развитие инфраструктуры АПК":
в подразделе 9.4. "Формирование системы сельских потребительских кооперативов по заготовке, переработке, хранению и сбыту сельскохозяйственной продукции":
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"В настоящее время в рамках программы кредитования объединений сельхозтоваропроизводителей и сельского населения по ведению совместного производства, по сбыту, хранению, переработке и транспортировке сельскохозяйственной продукции, снабжению товарно-материальными ценностями при поддержке акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация" (далее - Корпорация) создано 149 объединений, из них обеспечены кредитными ресурсами 122 объединения, в состав которых вошли 4526 участников, из них 1130 сельхозтоваропроизводителей и 3396 личных подворных хозяйств.";
абзац девятый исключить;
в разделе 10. "Институциональное развитие":

"Ауыл тұрғындарына шағын кредит беру" деген 10.1.2-кіші бөлімде:
"Күтілетін нәтижелерде":
екінші абзац алынып тасталсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландырудың көздері" деген 13-бөлімде:
"117 583,5", "131 263,8", "133 482,7", "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5", "6 440,7", "8 919,2" деген сандар тиісінше "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6", "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2", "6 380,7", "6 687,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2011 жылы - 8 919,2 млн. теңге" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ұлттық қордан
2009 жылы - 48 500,0 млн. теңге;
2010 жылы - 71 500,0 млн. теңге.";
"Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін орнықты дамытудың 2009 - 2011 жылдарға арналған шаралар кешенін орындау жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 15-бөлімде:
"Елдің азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету және азық-түлік нарығын реттеу" деген 1-кіші бөлімде:
1.1. "Азық-түлік қауіпсіздігі және азық-түлік нарығы":
6-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда "15 187,5" деген сандар "11 178,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "852,5" деген сандар "1 153,3" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "142,5" деген сандар "100,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолда "18 060,0" деген сандар "14 309,3" деген сандармен ауыстырылсын;
1.2. "Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің өндірісі":
реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағанында "142,1" деген сандар "140,1" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1, 10-2-жолдармен толықтырылсын:
"
10-1.
Жылыжай шаруашылықтарының желісін құру мен дамытуды қаржыландыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша
9 338,0*
13 662,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
10-2.
Суару-суландыру жүйелерін қалпына келтіру және қайта жаңарту, қожыраған жерлерді қалпына келтіру жолымен суармалы жерлер алаңын ұлғайту есебінен астыққа арналған жүгері және соя егіс алаңдарын кеңейтуге жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
Облыс әкімдері
10 қаңтарда, алдыңғы жылдың қорытындылары бойынша
-
-
-
Қаржылық шығындарды қажет етпейді
";
"Жиыны" деген жолдың 6, 7-бағандарында "5 788,7", "6 011,4" деген сандар "15 124,7", "19 673,4" деген сандармен ауыстырылсын;
1.5. "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру":
6-бағанда:
реттік нөмірі 17-жолда "8 830,9" деген сандар "11 666,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолда "500,0" деген сандар алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолда "12 278,3" деген сандар "14 614,0" деген сандармен ауыстырылсын;
1.6. "Мал шаруашылығы өнімдері нарығын дамытуды ынталандыру":
реттік нөмірі 24-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
24.
Сүтті-тауарлы фермалар желісін құру мен дамытуды Қаржыландыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша

в подразделе 10.1.2. "Микрокредитование сельского населения":
в "Ожидаемых результатах":
абзац второй исключить;
в разделе 13. "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
цифры "117 583,5", "131 263,8", "133 482,5", "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5", "6 440,7", "8 919,2" заменить соответственно цифрами "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6", "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2", "6 380,7", "6 687,4";
после строки "2011 год - 8 919,2 млн. тенге" дополнить строками следующего содержания:
"из Национального фонда
2009 год - 48 500,0 млн. тенге;
2010 год - 71 500,0 млн. тенге.";
в разделе 15. "План мероприятий по реализации Комплекса мер по устойчивому развитию агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2009-2011 годы":
в подразделе 1. "Обеспечение продовольственной безопасности страны и регулирование продовольственных рынков":
в 1.1. "Продовольственная безопасность и продовольственный рынок":
в графе 6:
строки, порядковый номер 1, цифры "15 187,5" заменить цифрами "11 178,0";
строки, порядковый номер 2, цифры "852,5" заменить цифрами "1 153,3";
строки, порядковый номер 3, цифры "142,5" заменить цифрами "100,5";
строки "Итого" цифры "18 060,0" заменить цифрами "14 309,3";
в 1.2. "Производство продукции растениеводства":
в графе 6 строки, порядковый номер 7, цифры "142,1" заменить цифрами "140,1";
дополнить строками, порядковые номера 10-1, 10-2, следующего содержания:
"
10-1.
Финансирование
создания и
развития сети
тепличных
хозяйств
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
9 338,0*
13 662,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
10-2.
Содействие
расширению
посевных площадей
кукурузы на
зерно и сои за
счет увеличения
площадей
орошаемых земель
путем восста-
новления и
реконструкции
оросительно-
обводнительных
систем,
восстановления
деградированных земель
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Акимы
областей
10
января,
по
итогам
преды-
дущего
года
-
-
-
Не требует
финансовых
затрат
";
в графах 6, 7 строки "Итого" цифры "5 788,7", "6 011,4" заменить соответственно цифрами "15 124,7", "19 673,4";
в 1.5. "Производство продукции животноводства":
в графе 6:
строки, порядковый номер 17, цифры "8 830,9" заменить цифрами "11 666,6";
строки, порядковый номер 19, цифры "500,0" исключить;
строки "Итого" цифры "12 278,3" заменить цифрами "14 614,0";
в 1.6. "Стимулирование развития рынка животноводческой продукции":
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"
24.
Финансирование
создания и раз-
вития сети
молочно-товарных
ферм
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов

5 737,0*
7 000,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
";
реттік нөмірі 25-жолда:
2-бағанда "Экспорттық" деген сөз алынып тасталсын;
6, 7-бағандарда "5 000,0"; "2 500,0" деген сандар тиісінше "9 580,0*"; "17 768,0*" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағанда "Республикалық бюджет" деген сөздер "Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1, 25-2-жолдармен толықтырылсын:
"
25-1
Құс фабрикаларының желісін құру мен дамытуды қаржыландыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша
5 404,0*
10 996,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
25-2.
Мал сою пунктерінің желісін құру жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009 жылдың қорытындысы бойынша
3 625,0*
-
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
";
"Жиыны" деген жолдың 6, 7, 8-бағандарында "16 000,0", "13 500,0", "11 000,0" деген сандар тиісінше "24 346,0", "35 764,0", "-" деген сандармен ауыстырылсын;
1.9. "Қайта өңдеу өндірісін дамыту және қолдау":

5 737,0*
7 000,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
";
в строке, порядковый номер 25:
в графе 2 слово "экспорта" исключить;
в графах 6, 7 цифры "5 000,0", "2 500,0" заменить соответственно цифрами "9 580,0*", "17 768,0*";
в графе 9 слова "Республиканский бюджет" заменить словами "Заемные средства (Национальный фонд)";
дополнить строками, порядковые номера 25-1, 25-2, следующего содержания:
"
25-1.
Финансирование
создания и раз-
вития сети птице-
фабрик
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
5 404,0*
10 996,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
25-2.
Реализация
пилотного проекта
по созданию сети
убойных пунктов
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009
года
3 625,0*
-
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
";
в графах 6, 7, 8 строки "Итого" цифры "16 000,0", "13 500,0", "11 000,0" заменить соответственно цифрами "24 346,0", "35 764,0", "-";
в 1.9. "Развитие и поддержка перерабатывающих производств":

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 41-1, 41-2, 41-3, 41-4-жолдармен толықтырылсын:
"
41-1.
Биязы жүнді өңдеу өндірісін дамыту
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда 2009-2010 жылдардың қорытын дылары бойынша
2 260,0*
3 510,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
41-2.
Вакуумды орамдағы блогты ет және ірі кесекті ет өндіретін етті қайта өңдеу кешендерін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша
3 132,0*
3 132,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)

дополнить строками, порядковые номера 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, следующего содержания:
"
41-1.
Развитие произ-
водства по пере-
работке тонкой
шерсти
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
2 260,0*
3 510,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
41-2.
Организация мясо-
перерабатывающих
комплексов с
производством
блочного мяса и
крупнокусковых
нарезок в вакуум-
ной упаковке
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
3 132,0*
3 132,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)

41-3.
Қолданыстағы соя өңдеу зауытының қуатын арттыру жөнінде шаралар қабылдау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
Алматы қаласының әкімі
10 қаңтарда, алдыңғы жылдың қорытындылары бойынша
-
-
-
Басқа көздер
41-4.
Қолда бар жүгеріні қайта өңдеу зауыттарын жаңғырту және қуатын арттыруға жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
Алматы қаласының және Алматы облысының әкімдері
10 қаңтарда, алдыңғы жылдың қорытындылары бойынша
-
-
-
Қаржылық шығындарды қажет етпейді
";

41-3.
Принятие мер по
увеличению мощ-
ности действую-
щего завода по
переработке сои
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Аким
г. Алматы
10
января,
по
итогам
преды-
дущего
года
-
-
-
Другие
источники
41-4.
Содействие в
модернизации и
увеличении
мощностей сущест-
вующих кукурузо-
перерабатывающих
заводов
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Акимы г.
Алматы
и Алма-
тинской
области
10
января,
по
итогам
преды-
дущего
года
-
-
-
Не
требует
финансо-
вых
затрат
";

"Жиыны" деген жолдың 6, 7-бағандарында "2 692,4", "3 028,2" деген сандар тиісінше "8 084,4", "9 670,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республиканың Агроөнеркәсіптік кешенін орнықты даму жетістігінің жолдары мен тетіктері" деген 2-кіші бөлімде:
2.1. "Суармалы егіншілікті тиімді дамыту мен өнімділігін арттыру үшін жағдай жасау":
6-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолда "170,2" деген сандар "164,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда "17,3" деген сандар "17,1" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "6 651,2" деген сандар "6 043,3" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-1-жолмен толықтырылсын:
"
6-1.
"Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру" инвестициялық жобасының 2-фазасын іске асыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АШМ
25 қаңтарда, 25 шілдеде жарты жылдың қорытындылары бойынша, жыл сайын
90,0
618,4
4 607,3
Республикалық бюджет
";
"Жиыны" деген жолдың 6, 7, 8-бағандарында "8 400,6", "9 816,8", "7 521,0" деген сандар тиісінше "7 877,1", "10 435,2", "12 128,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2.3. "АӨК-ні ғылыми қамтамасыз етуді жетілдіру және аграрлық ғылым мен білім беруді дамыту және қолдау":
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-1-жолмен толықтырылсын:
"
15-1.
"ҚазАгроИнновация" АҚ базасында ауыл шаруашылығы машиналарын жасаудың тәжірибелік эксперименттік орталығын құру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"ҚазАгроИнновация" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009 жылдың қорытындысы бойынша
200,0
-
-
Республикалық бюджет
";
"Жиыны" деген жолдың 6-бағанында "2 762,6" деген сандар "2 962,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"Техникалық және технологиялық қайта жарақтандыру" деген 3-кіші бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 4-жолда "1 165,5" деген сандар "500,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "700,0" деген сандар "300,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-1-жолдармен толықтырылсын:
"
6-1.
Ауыл шаруашылығы техникасын жинау жөніндегі өндірісті құруды қаржыландыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009 жылдың қорытындысы бойынша
1 500,0*
-
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
";
"Жиыны" деген жолдың 6-бағанында "19 006,7" деген сандар "19 441,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Кластерлік бастамаларды дамыту" деген 4-кіші бөлімде:
4.1. "Астық кластері":
реттік нөмірі 2-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астықты тереңнен қайта өңдеу зауытын салу";
реттік нөмірлері 3, 4, 5-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
"
5-1.
Астық экспортының инфрақұрылымын дамыту
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, алдыңғы жылдың қорытындылары бойынша
-
-

в графах 6, 7 строки "Итого" цифры "2 692,4", "3 028,2" заменить соответственно цифрами "8 084,4", "9 670,2";
в подразделе 2. "Пути и механизмы достижения устойчивого развития агропромышленного комплекса республики":
в 2.1. "Создание условий для эффективного развития и повышения продуктивности орошаемого земледелия":
в графе 6:
строки, порядковый номер 3, цифры "170,2" заменить цифрами "164,8";
строки, порядковый номер 4, цифры "17,3" заменить цифрами "17,1";
строки, порядковый номер 6, цифры "6 651,2" заменить цифрами "6 043,3";
дополнить строкой, порядковый номер 6-1, следующего содержания:
"
6-1.
Реализация 2-ой
фазы инвестицион-
ного проекта «Усовер-
шенствование иррига-
ционных и дренажных
систем»
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
25 января,
25 июля
по итогам
полугодий,
ежегодно
90,0
618,4
4 607,3
Республи-
канский
бюджет
";
в графах 6, 7, 8 строки "Итого" цифры "8 400,6", "9 816,8", "7 521,0" заменить соответственно цифрами "7 877,1", "10 435,2", "12 128,3";
в 2.3. "Совершенствование научного обеспечения АПК, развитие и поддержка аграрной науки и образования":
дополнить строкой, порядковый номер 15-1, следующего содержания:
"
15-1.
Создание опытно-экспе-
риментального центра
сельскохозяйственного
машиностроения на базе
АО «КазАгроИнновация»
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО
«Каз-
Агро-
Иннова-
ция»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009
года
200,0
-
-
Республи-
канский
бюджет
";
в графе 6 строки "Итого" цифры "2 762,6" заменить цифрами "2 962,6";
в подразделе 3. "Техническое и технологическое перевооружение":
в графе 6:
строки, порядковый номер 4, цифры "1 165,5" заменить цифрами "500,0";
строки, порядковый номер 5, цифры "700,0" заменить цифрами "300,0";
дополнить строкой, порядковый номер 6-1, следующего содержания:
"
6-1.
Финансирование создания
производства по сборке
сельскохозяйственной
техники
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009
года
1 500,0*
-
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
";
в графе 6 строки "Итого" цифры "19 006,7" заменить цифрами "19 441,2";
в подразделе 4. "Развитие кластерных инициатив":
в 4.1. "Зерновой кластер":
графу 2 строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"Строительство завода по глубокой переработке зерна";
строки, порядковые номера 3, 4, 5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"
5-1.
Развитие инфраст-
руктуры экспорта
зерна
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января
по
итогам
преды-
дущего
года
-
-

30,2
Республикалық бюджет Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
3 865,0*
2 000,0*
-
";
"Жиыны" деген жолдың 6, 7, 8-бағандарында "-", "501,5", "4 155,7" деген сандар тиісінше "3 865,0", "2 441,5", "1 923,9" деген сандармен ауыстырылсын;
4.3. "Жеміс-жидек кластері":
реттік нөмірі 8-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 8-1, 8-2-жолдармен толықтырылсын:
"
8-1.
Тамшылатып суару технологиясын қолдану арқылы жеміс-көкөніс дақылдары өндірісін дамыту
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша
2 891,0*
4 000,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
8-2
Көкөніс сақтау қоймалары желісін құру және дамытуды қаржыландыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2009-2010 жылдардың қорытындылары бойынша
1 168,0*
9 432,0*
-
Қарыз қаражаты (Ұлттық қор)
";
4.4. "Мақта-тоқыма кластері":
реттік нөмірі 10-жолдың 6-бағанында "253,7" деген сандар "153,7" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдың 2-бағанында "Оңтүстік Қазақстан облысында" деген сөздер алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолдың 6, 7-бағандарында "3 660,5", "4 853,7" деген сандар тиісінше "7 619,5", "18 285,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"АӨК-нің инфрақұрылымын дамыту" деген 5-кіші бөлімде:
5.1. "Ветеринарияны халықаралық стандарттарға көшіру":
6-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда "99,8" деген сандар "97,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "2 370,6" деген сандар "4 282,4" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "4 543,7" деген сандар "6 504,9" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "2 300,0" деген сандар "1 805,9" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "47,8" деген сандар алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолда "10 738,9" деген сандар "14 067,7" деген сандармен ауыстырылсын;
5.2. "Халықаралық стандарттарға сәйкес фитосанитариялық қауіпсіздік жүйесін дамыту":
6-бағанда:
реттік нөмірі 10-жолда "907,4" деген сандар "867,1" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолда "52,5" деген сандар "51,3" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолда "414,6" деген сандар "2,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолда "4 973,6" деген сандар "4 519,9" деген сандармен ауыстырылсын;
5.3. "Ауыл шаруашылығын химияландыру. Минералды тыңайытқыштар өндірісін өсіру":
6-бағанда:
реттік нөмірі 17-жолда "128,4" деген сандар "123,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолда "3 755,3" деген сандар "3 750,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Институционалды даму" деген 6-кіші бөлімде:
6.1. "Ауыл шаруашылығы өндірісіне кредит беру жүйесін дамыту және жетілдіру":
6.1.1. "Кредит серіктестіктерін, ауылдық тұтыну кооперативтерін және ауылдық жерлерде ауыл шаруашылығы түріне жатпайтын кәсіпкерлік қызметті кредит беру арқылы ауыл шаруашылығы өндірісіне кредит беру":

30,2
Республи-
канский
бюджет
3 865,0*
2 000,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
";
в графах 6, 7, 8 строки "Итого" цифры "-", "501,5", "4 155,7" заменить соответственно цифрами "3 865,0", "2 441,5", "1 923,9";
в 4.3. "Плодоовощной кластер":
строку, порядковый номер 8, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 8-1, 8-2, следующего содержания:
"
8-1.
Развитие производ-
ства плодоовощных
культур с приме-
нением технологии
капельного орошения
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
2 891,0*
4 000,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
8-2.
Финансирование соз-
дания и развития
сети овощехранилищ
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2009-
2010
годов
1 168,0*
9 432,0*
-
Заемные
средства
(Нацио-
нальный
фонд)
";
в 4.4. "Хлопково-текстильный кластер":
в графе 6 строки, порядковый номер 10, цифры "253,7" заменить цифрами "153,7";
графу 2 строки, порядковый номер 12, слова "в Южно-Казахстанской области" исключить;
в графах 6, 7 строки "Итого" цифры "3 660,5", "4 853,7" заменить соответственно цифрами "7 619,5", "18 285,7";
в подразделе 5. "Развитие инфраструктуры АПК":
в 5.1. "Перевод ветеринарии на международные стандарты":
в графе 6:
строки, порядковый номер 1, цифры "99,8" заменить цифрами "97,5";
строки, порядковый номер 2, цифры "2 370,6" заменить цифрами "4 282,4";
строки, порядковый номер 3, цифры "4 543,7" заменить цифрами "6  504,9";
строки, порядковый номер 5, цифры "2 300,0" заменить цифрами "1 805,9";
строки, порядковый номер 6, цифры "47,8" исключить;
строки "Итого" цифры "10 738,9" заменить цифрами "14 067,7";
в 5.2. "Развитие системы фитосанитарной безопасности в соответствии с международными требованиями":
в графе 6:
строки, порядковый номер 10, цифры "907,4" заменить цифрами "867,1";
строки, порядковый номер 12, цифры "52,5" заменить цифрами "51,3";
строки, порядковый номер 14, цифры "414,6" заменить цифрами "2,4";
строки "Итого" цифры "4 973,6" заменить цифрами "4 519,9";
в 5.3. "Химизация сельского хозяйства. Наращивание производства минеральных удобрений":
в графе 6:
строки, порядковый номер 17, цифры "128,4" заменить цифрами "123,4";
строки "Итого" цифры "3 755,3" заменить цифрами "3 750,3";
в подразделе 6. "Институциональное развитие":
в 6.1. "Развитие и совершенствование системы кредитования сельскохозяйственного производства":
в 6.1.1. "Кредитование сельхозпроизводства посредством кредитования кредитных товариществ, сельских потребительских кооперативов и несельскохозяйственных видов предпринимательской деятельности в сельской местности":

реттік нөмірі 1-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы өнімдерін ендіру мен қайта өңдеуге кредит серіктестері жүйесі арқылы кредит беру";
реттік нөмірі 2-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы өнімдерін бірлесіп өндіруді жүргізу, дайындау, өткізу, қайта өңдеу, сақтау және тасымалдау, тауарлық-материалдық құндылықтармен жабдықтау бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер бірлестіктеріне және ауыл халқына кредит беру";
6-бағанда "1 000,0" деген сандар "700,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық жерлерде ауыл шаруашылығы түріне жатпайтын кәсіпкерлік қызметіне кредит беру";
реттік нөмірі 5-жолдың 6, 8-бағандарында "371,0", "306,7" деген сандар тиісінше "270,9", "306,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдың 6-бағанында "2 996,0" деген сандар "2 595,9" деген сандармен ауыстырылсын;
6.1.2. "Ауыл халқына шағын кредит беру":
реттік нөмірі 6-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл халқына кейіннен шағын кредит беру үшін шағын кредит ұйымдарына кредит беру;";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7.
Ауылдық жерлерде өз қызметін жүзеге асыратын шағын кредит ұйымдарын техникалық қолдау орталығын құру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ақпарат беру
"Қаз-Агро" ҰХ" АҚ (келісім бойынша)
10 қаңтарда, 2010 жылдың қорытындылары бойынша
300,0**
Республикалық бюджет
";
реттік нөмірі 8-жолдың 4-бағанындағы "ҚРА" деген аббревиатура алынып тасталсын;
6.2. "АӨК өнімдерінің көтерме саудасы":
реттік нөмірі 10-жолда:
2-бағанда "Астана қаласында" деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағанда "1 634,5" деген сандар "1 000,0" деген сандармен ауыстырылсын.
"Жиыны" деген жолдың 6-бағанында "1 634,5" деген сандар "1 000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6.4. "Астық және мақта қолхаттары":
реттік нөмірі 12-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астық және мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру жүйесін дамыту";
реттік нөмірі 13-жол алынып тасталсын;
"Жиыны" деген жолдың 6-бағанында "500,0" деген сандар алынып тасталсын;
6, 7, 8-бағандарда:
"Барлығы" деген жолда "117 583,5", "131 263,8", "133 482,7" деген сандар тиісінше "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"с.і.: республикалық бюджет" деген жолда "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5" деген сандар тиісінше "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"басқа көздер" деген жолдың 7, 8-бағандарында "6 440,7", "8 919,2" деген сандар тиісінше "6 380,7", "6 687,4" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Қарыз қаражаты (Ұлттық қордан)

графу 2 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Кредитование производства и переработки сельскохозяйственной продукции, в том числе через систему кредитных товариществ";
в строке, порядковый номер 2:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Кредитование объединений сельхозтоваропроизводителей и сельского населения по ведению совместного производства, заготовки, сбыта, переработки, хранения и транспортировки сельскохозяйственной продукции, снабжения товарно-материальными ценностями";
в графе 6 цифры "1 000,0" заменить цифрами "700,0";
графу 2 строки, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Кредитование несельскохозяйственных видов предпринимательской деятельности в сельской местности";
в графах 6, 8 строки, порядковый номер 5, цифры "371,0", "306,7" заменить соответственно цифрами "270,9", "306,1";
в графе 6 строки "Итого" цифры "2 996,0" заменить цифрами "2 595,9";
в 6.1.2. "Микрокредитование сельского населения":
графу 2 строки, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"Кредитование микрокредитных организаций для последующего микрокредитования сельского населения";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7.
Создание центра техни-
ческой поддержки мик-
рокредитных организа-
ций, осуществляющих
деятельность в
сельской местности
Информация
в Минис-
терство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
АО «НХ
«Каз-
Агро»
(по
согла-
сованию)
10
января,
по
итогам
2010
года
300,0**
Республи-
канский
бюджет
";
в графе 4 строки, порядковый номер 8, аббревиатуру "АФН" исключить;
в 6.2. "Оптовая торговля продукцией АПК":
в строке, порядковый номер 10:
в графе 2, слова "в городе Астана" исключить;
в графе 6 цифры "1 634,5" заменить цифрами "1 000,0";
в графе 6 строки "Итого" цифры "1 634,5" заменить цифрами "1 000";
в 6.4. "Зерновые и хлопковые расписки":
графу 2 строки, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"Развитие системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым и хлопковым распискам";
строку, порядковый номер 13, исключить;
в графе 6 строки "Итого" цифры "500,0" исключить;
в графах 6, 7, 8:
строки "Всего" цифры "117 583,5", "131 263,8", "133 482,7" заменить соответственно цифрами "148 513,0", "189 813,1", "124 857,6";
строки "в т.ч.: республиканский бюджет" цифры "108 558,8", "119 973,1", "119 513,5" заменить соответственно цифрами "90 988,3", "107 082,4", "113 120,2";
в графах 7, 8 строки "другие источники" цифры "6 440,7", "8 919,2" заменить соответственно цифрами "6 380,7", "6 687,4";
дополнить строкой следующего содержания:
"
заемные средства
(Национальный фонд)

48 500,0
71 500,0
";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"* - қарыз қаражаты бойынша алдын ала сомалар көрсетілген, сомаларды нақтылау қарыз алушылардың айқындалуына қарай жүзеге асырылатын болады;
** - сомалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес тиісінше қаржы жылына арналған республикалық бюджетті бекіту кезінде нақтыланатын болады.";
"Ескертпелер: аббревиатуралардың толық жазылуы" деген бөлімде:
"ҚНҚА Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 шілдедегі
N 1060 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін тұрақты дамытудың 2006 - 2010 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2006 - 2008 жылдарға арналған бірінші кезектегі шаралар бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 149 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 8, 69-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 149 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 908 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 37, 420-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 маусымдағы N 624 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 318 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 19, 170-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 149 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 маусымдағы N 589 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 30, 304-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 41 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 776 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.

48 500,0
71 500,0
";
дополнить абзацем следующего содержания:
"* - указаны предварительные суммы по заемным средствам, уточнение сумм будет осуществляться по мере определения заемщиков;
** - суммы будут уточняться при утверждении республиканского бюджета на соответствующие финансовые годы, в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
в разделе "Примечание: расшифровка аббревиатур":
слова "АФН Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций" исключить.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2009 года № 1060
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года № 149 "Об утверждении Программы первоочередных мер на 2006-2008 годы по реализации Концепции устойчивого развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2006-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 69).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 908 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года № 149 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 420).
3. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2008 года № 318 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года № 624" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 170).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2008 года № 589 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2006 года № 149" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 304).
5. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года № 776 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года № 41".