Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 329 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 1089 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 329 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 15, 145-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі туралы ережеде:
14-тармақта:
жиырма бірінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының ойын бизнесі туралы заңнамасының сақталуына тексеру тағайындау туралы және тексеру жүргізудің нәтижелері туралы актілердің нысандарын белгілейді";
15-тармақтың оныншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"хаттамалар жасау және туристік қызмет, сондай-ақ ойын бизнесі саласындағы әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарау және Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасында көзделген тәртіппен әкімшілік жаза қолдану;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2009 года № 1089
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 15, ст. 145) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Министерстве туризма и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14 :
абзац двадцать первый исключить;
дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"устанавливает формы актов о назначении проверки и о результатах проведения проверки соблюдения законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе";
абзац десятый пункта 15 изложить в следующей редакции:
"составление протоколов и рассмотрение дел об административных правонарушениях в сфере туристской деятельности, а также игорного бизнеса и наложение административных взысканий в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов