Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қарашадағы N 674 және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 23 мамырдағы N 555 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 шілдедегі N 1097 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Геологиялық-барлау, топографиялық-геодезиялық және іздестіру жұмыстарымен шұғылданатын қызметкерлерге дала жұмысы үшін ақы төлеудің мөлшері туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қарашадағы N 674 қаулысы ;
2) "Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қарашадағы N 674 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 23 мамырдағы N 555 қаулысы.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991 года № 674 и Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1994 года № 555
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2009 года № 1097
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991 года № 674 "О размерах выплаты полевого довольствия работникам, занятым на геологоразведочных, топографо-геодезических и изыскательских работах";
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1994 года № 555 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991 года № 674".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов