"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 шілдедегі N 1113 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ербол Тұрмаханұлы Орынбаевты "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
2. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 қыркүйектегі N 801 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2009 года № 1113
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан совместно с Национальным Банком Республики Казахстан (по согласованию) и Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Ербола Турмахановича в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2007 года № 801 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов