Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 552 және 2009 жылғы 10 наурыздағы N 275 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі N 1123 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Бәсекеге қабілеттілік және экспорт жөніндегі ұлттық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 552 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 23, 258-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Бәсекеге қабілеттілік және экспорт жөніндегі ұлттық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Исекешев                    - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы               Индустрия және сауда министрі;
Тәжияқов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы          Банкі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Школьник Владимир Сергеевич, Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы шығарылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 308 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 552 и от 10 марта 2009 года № 275
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1123. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 552 "О создании Национального совета по конкурентоспособности и экспорту при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 258):
ввести в состав Национального совета по конкурентоспособности и экспорту при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Исекешева                  - Министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича            Республики Казахстан;
Таджиякова                 - заместителя Председателя
Бисенгали Шамгалиевича       Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава Школьника Владимира Сергеевича, Сайденова Анвара Галлимуллаевича;
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 308.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов