С.К. Нокин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 1152 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Серік Кеңесұлы Нокин Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Нокине С.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 1152
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Нокина Серика Кенесовича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов