Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 1157 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.01.2016 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 19, 192-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) инвестициялардың ең жоғарғы көлемдері;";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялық преференцияларды көздейтін инвестицияларды жүзеге асыруға арналған модельдік келісім-шартта :
2-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
3-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
12-тармақтағы "және осы Келісім-шартқа" деген сөздер алынып тасталсын;
33-тармақтың екінші абзацы мен 34 және 35-тармақтардағы "салықтар мен" деген сөздер алынып тасталсын;
келісім-шартқа 1-қосымшада :
кестедегі "Тіркелген активтердің құнын жылдық жиынтық кірістен шегерімге жатқызу жылы*" деген баған және ескерту* алынып тасталсын;
келісім-шартқа 2-қосымшада :
кестедегі "СЭҚ ТН коды" деген баған "СЭҚ" деген аббревиатураның алдынан "ҚР" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
кестедегі "СЭҚ ТН коды" деген бағаннан кейін "Өлшем бірлігі" деген бағанмен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялық преференциялар берілетін экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптауыш сыныптары деңгейіндегі қызметтің басым түрлерінің тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жазылсын.
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялық преференцияларды уәкілетті орган беретін инвестициялардың ең жоғары көлемі және инвестициялық салық преференцияларының қолданылу мерзімдері осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 шілдедегі
N 1157 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 8 мамырдағы
N 436 қаулысымен
бекітілген
Инвестициялық преференциялар берілетін экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптауыш сыныптары деңгейіндегі қызметтің басым түрлерінің тізбесі
Бөлім
Бөлімнің атауы
Коды
Қызмет түрінің және кіші түрінің атауы
1
2
3
4
01
Өсімдік шаруашылығы және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер көрсету

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года № 436
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 1157. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.01.2016 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года № 436 "О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестициях" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 19, ст. 192) следующие изменения и дополнения:
1) подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) максимальные объемы инвестиций;";
2) в Модельном контракте на осуществление инвестиций, предусматривающем инвестиционные преференции, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 2 исключить;
подпункт 4) пункта 3 исключить;
в пункте 12 слова "и настоящим Контрактом" исключить;
в абзаце втором пункта 33 и пунктах 34 и 35 слова "налогов и" исключить;
в приложении 1 к контракту:
в таблице графы "Год отнесения на вычеты из совокупного годового дохода стоимости фиксированных активов*" и примечание * исключить;
в приложении 2 к контракту:
в таблице графу "Код ТН ВЭД" дополнить аббревиатурой "РК";
в таблице после графы "Код ТН ВЭД" дополнить графой "Единица измерения";
3) Перечень приоритетных видов деятельности на уровне классов общего классификатора видов экономической деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции, утвержденный указанным постановлением, изложить согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
4) Максимальные объемы инвестиций и сроки действия инвестиционных налоговых преференций, при которых инвестиционные преференции предоставляются уполномоченным органом, утвержденные указанным постановлением, изложить согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июля 2009 года № 1157
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2003 года № 436
Перечень
приоритетных видов деятельности на уровне классов
общего классификатора видов экономической деятельности,
по которым предоставляются инвестиционные преференции
Раздел
Наименование раздела
Код
Наименование вида и
подвида деятельности
1
2
3
4
01
Растениеводство и
животноводство, охота и
предоставление услуг в
этих областях