Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1278 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130 және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Орман шаруашылығының Өскемен мемлекеттік мекемесі", "Орман шаруашылығының Пихта мемлекеттік мекемесі" және "Орман шаруашылығының Риддер мемлекеттік мекемесі" мемлекеттік мекемелерінің (бұдан әрі - мекемелер) алаңы 1,79 гектар жер учаскелері орман қоры жерінен өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерін электр беру желілерін салу үшін "Қазмырыш" акционерлік қоғамына (бұдан әрі - қоғам) беруді қамтамасыз етсін.
3. Қоғам Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын орман және ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы және ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі мекемелердің теңгеріміне бере отырып, алаңдарды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 28 тамыздағы
N 1278 қаулысына
қосымша
Орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс,
қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер
санатына ауыстырылатын Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
"Орман шаруашылығының Өскемен мемлекеттік мекемесі", "Орман
шаруашылығының Пихта мемлекеттік мекемесі" және "Орман
шаруашылығының Риддер мемлекеттік мекемесі" мемлекеттік
мекемелері жерінің экспликациясы
Р/с
N
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде:
орман көмкерген
егіс тік
жайылым
шабындық
өзге жерлер
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Орман шаруашылығының Өскемен мемлекеттік мекемесі" мемлекеттік мекемесі
1,0

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1278
В соответствии со статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перевести земельные участки площадью 1,79 гектаров из земель лесного фонда государственных учреждений "Усть-Каменогорское государственное учреждение лесного хозяйства", "Пихтовское государственное учреждение лесного хозяйства" и "Риддерское государственное учреждение лесного хозяйства" акимата Восточно-Казахстанской области (далее - учреждения) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление акционерному обществу "Казцинк" (далее - общество) для строительства линии электропередач земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Обществу в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного и сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства, и принять меры по расчистке площадей с передачей полученной древесины на баланс учреждений.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2009 года № 1278
Экспликация
земель государственных учреждений "Усть-Каменогорское
государственное учреждение лесного хозяйства", "Пихтовское
государственное учреждение лесного хозяйства" и "Риддерское
государственное учреждение лесного хозяйства" акимата
Восточно-Казахстанской области, переводимых из категории земель
лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта,
связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
п/п
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гекта-
ров
В том числе:
покры-
тая
лесом
пашни
паст-
бища
сено-
косы
прочие
земли
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное
учреждение "Усть-
Каменогорское
государственное
учреждение
лесного
хозяйства"
акимата Восточно-
Казахстанской
области
1,0