Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1281 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 43 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.13. N 43 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың радиациялық қауіпсіздігі және радиобиология проблемалары жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 20 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
Халықтың радиациялық қауіпсіздігі және радиобиология проблемалары жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сәрсенов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Бауыржан Нұрланұлы         сауда министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
төрағасының орынбасары
Сәкиев                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Қанат Зекенұлы             министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитеті
төрағасының орынбасары
Байбеков                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы      бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаментінің директоры
Шәріпов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мәжит Бейсембайұлы         минералдық ресурстар министрлігі Ядролық
энергетика және атом өнеркәсібі
департаментінің директоры
мына:
"Брагин Александр Геннадьевич - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Құқықтық саясат және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры";
"Қазымбет Полат Қазымбетұлы - "Медициналық радиобиология ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас ғылыми қызметкері (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Брагин Александр Геннадьевич - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры";
"Қазымбет Полат Қазымбетұлы - "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамы Радиобиология ғылыми орталығының директоры (келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Батырбек Сейтенұлы Әбдіреев, Альберт Мұхтарұлы Асқаров, Несіпбала Әбсағитқызы Ермекова, Алмас Қажкенұлы Төлебаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1281. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.01.2012 № 43.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2008 года № 20 "О создании Комиссии по радиационной безопасности населения и проблемам радиобиологии" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по радиационной безопасности населения и проблемам радиобиологии:
Сарсенова                     - заместителя председателя Комитета
Бауржана Нурлановича            промышленности Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Сакиева                       - заместителя председателя Комитета
Каната Зекеновича               государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Байбекова                     - директора Департамента развития
Мырзакасыма Ниязбековича        отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шарипова                      - директора Департамента ядерной
Мажита Бейсембаевича            энергетики и атомной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
строки:
"Брагин Александр Геннадьевич - директор Департамента правовой политики и международного сотрудничества Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан";
"Казымбет Полат Казымбетович - главный научный сотрудник товарищества с ограниченной ответственностью "Научный центр медицинской радиобиологии" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Брагин Александр Геннадьевич - директор Департамента правового обеспечения и международного сотрудничества Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан";
"Казымбет Полат Казымбетович - директор Радиобиологического научного центра акционерного общества "Медицинский университет Астана" (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Абдреева Батырбека Сейтеновича, Аскарова Альберта Мухтаровича, Ермекову Несипбалу Абсагитовну, Тулебаева Алмаза Кажкеновича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов