"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі N 1299 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 1287 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты прав потребителей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 1299
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам защиты прав потребителей", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1287.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов