Бензин әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 1314 Қаулысы
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.10.09 N 1552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуірдегі Кеден кодексінің 8-бабының 2-тармағына сәйкес және мұнай өнімдерінің ішкі нарығын тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының аумағынан мыналарды:
бензинді (СЭҚ ТН коды 2710 11 410 0 - 2710 11 590 0) 2010 жылғы 1 қаңтарға дейін әкетуге тыйым салынсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.10.09 N 1552 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасы осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан бензин және дизель отынын әкетуге тыйым салуды енгізетіні туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О введении временного запрета на вывоз бензина
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 1314
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.10.2009 № 1552 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года и в целях стабилизации внутреннего рынка нефтепродуктов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Запретить вывоз с территории Республики Казахстан:
до 1 января 2010 года бензина (код ТН ВЭД 2710 11 410 0 - 2710 11 590 0).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.10.2009 № 1552 (порядок введения в действие см. п. 4).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз с территории Республики Казахстан бензина и дизельного топлива в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов