Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 ақпандағы N 158 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі N 1360 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мәдени мұра" стратегиялық ұлттық жобасының 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 ақпандағы N 158 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 11, 61-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мәдени мұра" стратегиялық ұлттық жобасының 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Мәдени туризмді дамыту" деген 2-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 6-жолда "148,4" деген сандар "85,815" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолда "70,0" деген сандар алып тасталсын;
реттік нөмірі 8-жолда "22,9" деген сандар алып тасталсын;
"Барлығы" деген жолда "245,1", "251,6" деген сандар тиісінше "89,615", "96,115" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ұлттық тарихи мұраны халықаралық деңгейде насихаттау" деген 3-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 11-жолда "271,7" деген сандар "382,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда "40,0" деген сандар алып тасталсын;
реттік нөмірі 16-жолда "77,3" деген сандар алып тасталсын;
реттік нөмірі 20-жолда "80,6" деген сандар алып тасталсын;
"Барлығы" деген жолда "1045,1", "1390,6" деген сандар тиісінше "957,5", "1303,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген 4.2-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 33-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тарихи дереккөз ретінде Орталық Мемлекеттік мұражай жинағындағы мемориалды кешендер, кино- және фотоқұжаттар";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2009 года № 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1360
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2009 года № 158 "Об утверждении Плана мероприятий на 2009-2011 годы по реализации Концепции стратегического национального проекта "Культурное наследие" на 2009-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 11, ст. 61) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2009-2011 годы по реализации Концепции стратегического национального проекта "Культурное наследие" на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2. "Развитие культурного туризма":
в графе 6:
строки, порядковый номер 6, цифры "148,4" заменить цифрами "85,815";
строки, порядковый номер 7, цифры "70,0" исключить;
строки, порядковый номер 8, цифры "22,9" исключить;
в строке "Всего" цифры "245,1", "251,6" заменить соответственно цифрами "89,615", "96,115";
в разделе 3. "Международная пропаганда национального исторического наследия":
в графе 6:
строки, порядковый номер 11, цифры "271,7" заменить цифрами "382,0";
строки, порядковый номер 15, цифры "40,0" исключить;
строки, порядковый номер 16, цифры "77,3" исключить;
строки, порядковый номер 20, цифры "80,6" исключить;
в строке "Всего" цифры "1045,1", "1390,6" заменить соответственно цифрами "957,5", "1303,0";
в подразделе 4.2. "Проведение прикладных научных исследований":
графу 2 строки, порядковый номер 33 изложить в следующей редакции:
"Мемориальные комплексы, кино- и фотодокументы в собрании Центрального Государственного музея как исторический источник";

реттік нөмірі 36-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңтүстік Қазақстандағы жазба және археология ескерткіштері (б.з.д. II - б.з. IV ғғ.)";
"Археологиялық зерттеулер жүргізу" деген 4.3-кіші бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 77-1-жолмен толықтырылсын:
"
77-1
Шымкент, Отырар қалашықтары
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МАМ
жыл сайын 20 шілде мен
20
қаңтар
6,0
-
-
Республикалық бюджет
";
"Барлығы" деген жолда "113,7", "149,7" деген сандар тиісінше "119,7", "155,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тарих пен мәдениет ескерткіштерін қалпына келтіру" деген 5-бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 112-1-жолмен толықтырылсын:
"
112-1
Отырар қалашығы ауданындағы қыш көзе шеберханаларын қалпына келтіру, Үлкен Мұнаралы мешітті қайта жаңғырту, консервациялау және мұражайландыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
МАМ
жыл сайын 20 шілде мен
20
қаңтар

графу 2 строки, порядковый номер 36 изложить в следующей редакции:
"Памятники письменности и археологии Южного Казахстана (II в. до н. э. - IV в. н. э.)";
в подразделе 4.3. "Проведение археологических исследований":
дополнить строкой, порядковый номер 77-1, следующего содержания:
"
77-1
Городища
Шымкент,
Отрар
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МКИ
20
июля и
20
января
еже-
годно
6,0
-
-
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в строке "Всего" цифры "113,7", "149,7" заменить соответственно цифрами "119,7", "155,7";
в разделе 5. "Воссоздание памятников истории и культуры":
дополнить строкой, порядковый номер 112-1, следующего содержания:
"
112-1
Воссоздание
гончарных
мастерских,
реставрация,
консервация и
музеефикация
Большой
Соборной
мечети в
районе
городища
Отрар
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МКИ
20
июля и
20
января
еже-
годно

22,4
-
-
Республикалық бюджет
";
"Барлығы" деген жолда "421,0", "1282,1" деген сандар тиісінше "443,4", "1304,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолда "2 294,1", "4 635,8" деген сандар тиісінше "2 079,415", "4 421,115" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

22,4
-
-
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в строке "Всего" цифры "421,0", "1282,1" заменить соответственно цифрами "443,4", "1304,5";
в строке "Итого" цифры "2294,1", "4635,8" заменить соответственно цифрами "2079,415", "4421,115".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов