Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 851 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі N 1363 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау саласындағы мемлекеттік бақылауды ұйымдастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 851 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 35, 395-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 851
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1363
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 851 "Об утверждении Правил организации и проведения государственного контроля в области безопасности и охраны труда" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 395).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов