Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі N 1380 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитеті Қазақстан Республикасындағы филиалының директоры қызметіне Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитеті Қазақстан Республикасындағы филиалы директорының орынбасары Медет Оспанұлы Оспановтың кандидатурасы ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О филиале Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2009 года № 1380
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Представить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала на должность директора филиала Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан кандидатуру заместителя директора филиала Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан Оспанова Медета Оспановича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов