Мүлікті тапсырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі N 1393 Қаулысы
Америка Құрама Штаттары Елшілігінің 2009 жылғы 12 маусымдағы N 0361/09 нотасы негізінде және 1993 жылғы 13 желтоқсанда қол қойылған Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттарының арасындағы континетаралық баллистикалық ракеталардың шахталық ұшыру қондырғыларын, апатты жағдайлардың салдарын жоюға және жаппай қырып-жоятын қарудың таралуын болдырмауға қатысты келісімді (бұдан әрі - Келісім) іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келісім шеңберінде Америка Құрама Штаттарының Үкіметінен Қазақстан Республикасының Үкіметіне өтеусіз негізде келіп түскен мүлік қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес мақсатты пайдалану үшін кейіннен Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарына беру үшін республикалық меншікке қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігімен бірлесіп, занңамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 17 қыркүйектегі
N 1393 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық
орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарына
берілуге тиіс мүліктің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Атом энергиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнына:
Веуbеn маркалы тартқыш жол тракторлары (Қытайда жасалған), саны 2 бірлік, NN LВZ447DВ48А005440, LВZ447DВ48А005441 қорап, NN 1408F001594, 1408F001584 қозғалтқыш;
Тnаngі маркалы жол тіркеуіштері (Қытайда жасалған), саны 2 бірлік, NN LА9D8KGТ48DWАС113, LА9D8DWАС144 шасси.

О некоторых вопросах передачи имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2009 года № 1393
На основании ноты Посольства Соединенных Штатов Америки от 12 июня 2009 года № 0361/09 и в целях реализации Соглашения между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки относительно уничтожения шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет, ликвидации последствий аварийных ситуаций и предотвращения распространения оружия массового уничтожения, подписанного 13 декабря 1993 года (далее - Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в республиканскую собственность имущество, поступившее на безвозмездной основе от Правительства Соединенных Штатов Америки Правительству Республики Казахстан в рамках Соглашения, для последующей передачи дочерним государственным предприятиям республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан для целевого использования согласно прилагаемому перечню.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 сентября 2009 года № 1393
Перечень
имущества, подлежащего передаче дочерним государственным
предприятиям республиканского государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр
Республики Казахстан" Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
1. Дочернему государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Институт атомной энергии" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
дорожные тракторы-тягачи марки Beyben (производство Китай) в количестве 2 единиц, кузов №№ LBZ447DB48A005440, LBZ447DB48A005441, двигатель №№ 1408F001594, 1408F001584;
дорожные прицепы марки Tnangi (производство Китай) в количестве 2 единиц, шасси №№ LA9D8KGT48DWAC113, LA9D8KGT48DWAC114.

2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі "Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнына:
ТМ-4-3 модельді темір жол вагон тасымалдағышы (Ресейде жасалған), саны 5 бірлік, зауыттық нөмірлері ТМ-4-3-01, ТМ-4-3-02, ТМ-4-3-03, ТМ-4-3-04, ТМ-4-3-05;
күзет вагондарына түрлендірілген 61-4174 модельді жолаушылар вагондары (Ресейде жасалған), саны 2 бірлік, зауыттық нөмірлері 002 және 003.

2. Дочернему государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Байкал" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан:
железнодорожные вагоны-транспортеры модели ТМ-4-3 (производство Россия) в количестве 5 единиц, заводские номера ТМ-4-3-01, ТМ-4-3-02, ТМ-4-3-03, ТМ-4-3-04, ТМ-4-3-05;
пассажирские вагоны модели 61-4174 (производство Россия), модифицированные в вагоны охраны, в количестве 2 единиц, заводские номера 002 и 003.