1995 жылғы 20 қаңтардағы Ресей Федерациясының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы Ядролық оқ-дәрілерді кәдеге жарату кезіндегі ынтымақтастық және өзара есеп айырысу туралы келісімді орындау жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 1405 Қаулысы
1995 жылғы 20 қаңтардағы Ресей Федерациясының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы Ядролық оқ-дәрілерді кәдеге жарату кезіндегі ынтымақтастық және өзара есеп айырысу туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Келісімді орындау жөніндегі уәкілетті орган болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.11.24 № 1228 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бір апта мерзімде Келісім бойынша қазақстан тарапынан уәкілетті органның тағайындалғаны туралы Ресей Федерациясының Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О мерах по исполнению Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве и взаимных расчетах при утилизации ядерных боеприпасов от 20 января 1995 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 1405
В соответствии со статьей 7 Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве и взаимных расчетах при утилизации ядерных боеприпасов от 20 января 1995 года (далее - Соглашение) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченным органом по выполнению Соглашения от Правительства Республики Казахстан назначить Министерство энергетики Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.11.2014 № 1228.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в недельный срок уведомить Правительство Российской Федерации о назначении уполномоченного органа от казахстанской стороны по Соглашению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов