2009 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі N 1416 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2009 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 1416 қаулысымен
бекітілген
2009 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін
мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға
ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі
Р/с
N
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері (мың теңге)
Қарыз алушы
1
Қазақстан Ұлттық электр желісіне 500, 220 кВ кернеулі желілерін қоса отырып, 500/220 кВ "Алма" қосалқы станциясын салу

Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 1416
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2009 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 1416
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет
средств негосударственных займов под государственные гарантии
на 2009 год
п/п
Наименование
проекта
Общая
стоимость
проекта
(тыс.
тенге)
Период
реализации
(годы)
Размер
государст-
венной
гарантии
(тыс. тенге)
Заемщик
1
Строительство
подстанции
500/220 кВ
"Алма" с
присоединением
к Национальной
электрической
сети Казахстана
линиями
напряжением
500, 220 кВ