"Қазақстан телекоммуникациялары" (КАТЕЛКО) акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 1435 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 48 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 № 48 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан телекоммуникациялары" (КАТЕЛКО) акционерлік қоғамының 61,538 % мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакеті "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес осы қаулыны іске асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Отдельные вопросы акционерного общества "Казахстанские телекоммуникации" (КАТЕЛКО)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2009 года № 1435. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.01.2011 № 48.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать государственный пакет акций акционерного общества "Казахстанские телекоммуникации" (КАТЕЛКО) в размере 61,538 % в оплату уставного капитала акционерного общества "Национальный информационный холдинг "Арна Медиа".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в соответствии с законодательством Республики Казахстан принять меры, необходимые для реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов