Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 171 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қазандағы N 1516 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер бойынша, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялауға республикалық бюджеттен қаражат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж.,  N 12, 70-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер бойынша, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялауға республикалық бюджеттен қаражат беру ережесінде:
6-тармақтың 1) тармақшасында:
"дәнді дақылдарды" деген сөздерден кейін ", шитті мақта, балық және балық өнімдерін" деген сөздермен толықтырылсын;
"май-тоң май өнімдерін" деген сөздерден кейін ", қант, құс еті мен жұмыртқа, құрама жем" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2009 года № 1516
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 171 "Об утверждении Правил предоставления средств из республиканского бюджета на субсидирование ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 70) следующие дополнения:
в Правилах предоставления средств из республиканского бюджета на субсидирование ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 6:
после слов "зерновых культур," дополнить словами "хлопка-сырца, рыбы и рыбной продукции,";
дополнить словами ", сахара, мяса птицы и яиц, комбинированных кормов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов