Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 789 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1588 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иеліктен алынатын құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) қатысу үлестерін (акциялар пакеттерін) мемлекеттің сатып алуы мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 789 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иеліктен алынатын құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) қатысу үлестерін (акциялар пакеттерін) мемлекеттің сатып алуы мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құрамына мыналар енгізілсін:
Есқалиев                - Қазақстан Республикасының
Ерхат Серікұлы            Индустрия және сауда вице-министрі
Әбішев                  - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Жандос Жантөреұлы         қоры" акционерлік қоғамының тау-кен
өнеркәсібі активтерін басқару
жөніндегі директоры (келісім
бойынша);
көрсетілген құрамнан Қосынов Алмас Олжабайұлы, Рыспанов Нұрлан Бектасұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года № 789
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года N 1588. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1264
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1264 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года № 789 "О создании межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав на недропользование (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав недропользования (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования, утвержденный указанным постановлением:
Ескалиева                 - вице-министра индустрии и торговли
Ерхата Сериковича           Республики Казахстан
Абишева                   - директора по управлению горно-
Жандоса Жантореевича        промышленными активами акционерного
общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию);
вывести из указанного состава: Косунова Алмаса Олжабаевича, Рыспанова Нурлана Бектасовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов