Объектілерді республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қазандағы N 1602 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімінің Астана қаласы, Есіл ауданы, Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясы мекен-жайында орналасқан Үлкен су бұрқақты және Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11 мекен-жайында орналасқан гүлзарды (бұдан әрі - объектілер) Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының теңгерімінен республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен (келісім бойынша) және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен объектілерді қабылдау-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О передаче объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2009 года № 1602
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Управления делами Президента Республики Казахстан Большого фонтана, расположенного по адресу: город Астана, район Есиль, Резиденция Президента Республики Казахстан и сквера, расположенного по адресу: город Астана, улица Бейбитшилик, 11 (далее - объекты) в коммунальную собственность города Астаны.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объектов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов