Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 802 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1709 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Араб Әмірліктерінің Үкіметі арасындағы ұйымдасқан қылмысқа, есірткі құралдарының және психотроптық заттардың, олардың прекурсорлары мен аналогтарының заңсыз айналымына, терроризмге және қылмыстың өзге де қауіпті түрлеріне қарсы күрестегі ынтымақтастық туралы келісімге кол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы  N 802 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаевқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі Асқар Ахметұлы Мусиновқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              K. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 802
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1709
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 802 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Объединенных Арабских Эмиратов о сотрудничестве в борьбе с организованной преступностью, терроризмом, незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ, их прекурсоров и аналогов, и иными видами преступлений" следующее изменение:
в пункте 2 слова "заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан Ермекбаева Нурлана Байузаковича" заменить словами "Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Объединенных Арабских Эмиратах Мусинова Аскара Ахметовича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов