Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 қарашадағы N 1792 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің "Павлодар ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - мекеме) алаңы 1,97 гектар жер учаскесі орман қоры жерінен өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Павлодар облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін қалдық жинақтағышын орналастыру және оған қызмет көрсету үшін "Қазақстан алюминийі" акционерлік қоғамына (бұдан әрі - қоғам) беруді қамтамасыз етсін.
3. Қоғам Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі мекеменің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 9 қарашадағы
N 1792 қаулысына
қосымша
Орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс,
қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер
санатына ауыстырылатын Павлодар облысы әкімдігінің "Павлодар
ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі"
мемлекеттік мекемесі жерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде:
Павлодар облысы әкімдігінің "Павлодар ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мекемесі" мемлекеттік мекемесі
орман көмкерген
егістік
жайылым
шабындық
құмдар
өзге жерлер
1,97
1,97
-
-
-
-
-

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года № 1792
В соответствии со статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 1,97 гектаров из земель лесного фонда государственного учреждения «Павлодарское учреждение по охране лесов и животного мира» акимата Павлодарской области» (далее - учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Павлодарской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление акционерному обществу «Алюминий Казахстана» (далее - общество) земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления, для размещения и обслуживания шламонакопителя.
3. Обществу в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2009 года № 1792
Экспликация
земель государственного учреждения «Павлодарское учреждение по
охране лесов и животного мира» акимата Павлодарской области,
переводимых из категории земель лесного фонда в категорию
земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектаров
В том числе:
покрытая
лесом
пашни
паст-
бища
сено-
косы
пески
прочие
земли
Государственное
учреждение
«Павлодарское
учреждение по охране
лесов и животного
мира» акимата
Павлодарской области
1,97
1,97
-
-
-
-
-