Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1311 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қарашадағы N 1941 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2012 N 1796 қаулысымен (ресми жарияланғанынан кейiн күнтізбелік жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өнеркәсіп саласындағы жекелеген қызмет түрлерін лицензиялау ережесін және оларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1311 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 608-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-тармақ "Осы қаулы" деген сөздерден кейін "2008 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізілетін өнеркәсіп саласындағы жекелеген қызмет түрлеріне қойылатын біліктілік талаптарының 8-тармағын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1311
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 1941. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2012 № 1796 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1311 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к отдельным видам деятельности в сфере промышленности» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 608) следующее дополнение:
пункт 3 дополнить словами «, за исключением пункта 8 квалификационных требований, предъявляемых к отдельным видам деятельности в сфере промышленности, которое вводится в действие с 9 сентября 2008 года».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 9 сентября 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов