Гоянг-Сити қаласындағы (Оңтүстік Корея) ауыр атлетикадан 2009 жылғы әлем чемпионатында табысты өнер көрсеткені үшін Қазақстан Республикасының спортшылары мен олардың жаттықтырушыларына сыйлықақы беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1968 Қаулысы
Қазақстан Республикасының спортшылары - Гоянг-Сити қаласындағы (Оңтүстік Корея) 2009 жылғы әлем чемпионатының жеңімпаздарын және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне қосымшаға сәйкес Гоянг-Сити қаласындағы (Оңтүстік Корея) әлем чемпионатының жеңімпаздары мен жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдерді жүзеге асыру үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 6398830 (алты миллион үш жүз тоқсан сегіз мың сегіз жүз отыз) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 қарашадағы
№ 1968 қаулысына
қосымша
Гоянг-Сити қаласында (Оңтүстік Корея) ауыр атлетикадан
2009 жылғы әлем чемпионатының жеңімпаздары мен жүлдегерлері -
Қазақстан Республикасының спортшыларының және олардың
жаттықтырушыларының тізімі
(2009 жылғы 20 - 29 қараша)
P/c
N
Спортшының тегі, аты, әкесінің аты
Орны
Спорт түрі
Жаттықтырушының тегі, аты, әкесінің аты
1
Чиншанло Зульфия Салахаровна
1-орын
Ауыр атлетика
Ни Виктор Геннадьевич
2
Манеза Майя
1-орын
Ауыр атлетика
Дигай Леонид Николаевич
3
Подобедова Светлана Николаевна
1-орын
Ауыр атлетика
Ни Алексей Геннадьевич
4
Седов Владимир Владимирович
1-орын
Ауыр атлетика
Дон Лазарь Николаевич
5
Кузнецов Владимир Николаевич
3-орын
Ауыр атлетика
Лю-Шин Анатолий Васильевич

О премировании спортсменов Республики Казахстан за успешное выступление на чемпионате мира 2009 года по тяжелой атлетике в городе Гоянг-Сити (Южная Корея) и их тренеров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 1968
В целях поощрения спортсменов Республики Казахстан - победителей чемпионата мира 2009 года в городе Гоянг-Сити (Южная Корея) и их тренеров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на неотложные затраты, денежные средства в сумме 6398830 (шесть миллионов триста девяносто восемь тысяч восемьсот тридцать) тенге для осуществления единовременных выплат победителям и призерам чемпионата мира в городе Гоянг-Сити (Южная Корея) и их тренерам согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2009 года № 1968
Список
спортсменов Республики Казахстан - победителей и призеров
чемпионата мира 2009 года по тяжелой атлетике в городе
Гоянг-Сити (Южная Корея) и их тренеров
(20-29 ноября 2009 года)
п/п
Фамилия, имя,
отчество спортсмена
Место
Вид
Фамилия, имя,
отчество тренера
1
Чиншанло
Зульфия Салахаровна
1 место
Тяжелая
атлетика
Ни
Виктор Геннадьевич
2
Манеза
Майя
1 место
Тяжелая
атлетика
Дигай
Леонид Николаевич
3
Подобедова
Светлана Николаевна
1 место
Тяжелая
атлетика
Ни
Алексей Геннадьевич
4
Седов
Владимир Владимирович
1 место
Тяжелая
атлетика
Дон
Лазарь Николаевич
5
Кузнецов
Владимир Николаевич
3 место
Тяжелая
атлетика
Лю-Шин
Анатолий Васильевич