Республикалық және шетел жаңалықтары сюжеттерінің күн сайынғы мониторингі үшін жабдықтар кешенін жеке меншіктен мемлекеттік меншікке ерікті және өтеусіз беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 2054 Қаулысы
"Мүлікті жеке меншіктен мемлекеттік меншікке ерікті және өтеусіз беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1371 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" коммерциялық емес акционерлік қоғамының теңгерімдік құны 101756916 (бір жүз бір миллион жеті жүз елу алты мың тоғыз жүз он алты) теңге республикалық және шетел жаңалықтары сюжеттерінің күн сайынғы мониторингі үшін жабдықтар кешенін (бұдан әрі - кешен) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының теңгеріміне ерікті және өтеусіз беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен кешенді қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О добровольной и безвозмездной передаче комплекса оборудования для ежедневного мониторинга республиканских и зарубежных новостийных сюжетов из частной собственности в государственную
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2009 года № 2054
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1371 "Об утверждении Правил добровольной и безвозмездной передачи имущества из частной собственности в государственную" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение некоммерческого акционерного общества "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" о добровольной и безвозмездной передаче комплекса оборудования для ежедневного мониторинга республиканских и зарубежных новостийных сюжетов (далее - комплекс) балансовой стоимостью 101756916 (сто один миллион семьсот пятьдесят шесть тысяч девятьсот шестнадцать) тенге на баланс Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче комплекса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов