Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 771 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 2056 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын күзету мен қорғауды қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 771 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 30, 409-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік шекара сызығы маусымдық (тасқындық) өзгерістерге түсетін өзеннің су ағысы бойымен өтетін жағдайда Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Өзбекстан Республикасымен және Түрікменстанмен шекараларда Мемлекеттік шекара сызығына тікелей түйісетін жер учаскелеріне қосымша - ені 30-дан 50 метрге дейін түпкі жағаға (өзен алабына түйісетін және оның үстінен көтерілетін өзенаралық су айырық кеңістігінің бір бөлігі) жапсарлас жатқан жер телімдері.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года № 771
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2009 года № 2056
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года № 771 "О некоторых вопросах обеспечения охраны и защиты Государственной границы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 409) следующее дополнение:
подпункт 2) пункта 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случаях, когда линия Государственной границы проходит по водному потоку реки, подверженной сезонным (паводковым) изменениям, на границах с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Республикой Узбекистан и Туркменистаном дополнительно к земельным участкам, непосредственно примыкающим к линии Государственной границы - земельные участки, прилегающие к коренному берегу (часть междуречного водораздельного пространства, примыкающая к речной долине и возвышающаяся над ней), шириной от 30 до 50 метров.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов