Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы N 2124 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 12, 86-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінде:
397-тармақта:
бірінші бөлікте "қадағалау комиссиясының" деген сөздер "байқау миссияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші бөлікте:
"қадағалау комиссиясының" деген сөздер "байқау миссияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада "жатады" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Демократиялық институттар мен адам құқықтары жөніндегі бюросының сайлауды байқау жөніндегі миссиялар жұмысының қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне ұсынатын шот-фактуралары бойынша шығыстарға:
әуежайдан қонақ үйге/қонақ үйден әуежайға трансферге;
қала ішінде жол жүрулерге (байқаушыларды кездесу өтетін жерге/кері тасымалдау);
ел ішіндегі сапарларға (байқаушы орналасқан жерге/жерден);
байланысқа арналған шығыстарға (СИМ-карталар/ұялы телефондарды пайдалану);
брифингке арналған шығыстарға (брифингтер, дебрифингтер өткізу, брифингке материалдар дайындау, кофе-брейктер) ақы төлеу жатады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2124. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 325 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 86) следующие изменения и дополнение:
в Правилах исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 397:
в абзаце первом слова "комиссий наблюдения" заменить словами "миссий наблюдения";
в абзаце третьем:
слова "комиссий наблюдения" заменить словами "миссий наблюдения";
в подпункт 3) вносится изменение только на государственном языке;
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) оплата расходов по выставляемым Министерству иностранных дел Республики Казахстан счетам-фактурам Бюро по демократическим институтам и правам человека Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе по итогам работы миссий по наблюдению за выборами:
трансфер из аэропорта в гостиницу/из гостиницы в аэропорт;
поездки внутри города (перевозка наблюдателей к месту проведения встречи/обратно);
поездки внутри страны (к месту/с места размещения наблюдателя);
расходы на связь (СИМ-карты/использование мобильных телефонов);
расходы на брифинги (проведение брифингов, дебрифингов, подготовка материалов к брифингу, кофе-брейки).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов