Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы № 817 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 2187 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.08.25 № 964 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдерге мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы № 817 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 33, 354-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдерге мониторинг жүргізу ережесінде:
5-тармақта:
«заң қызметтері» деген сөздерден кейін «, олар болмаған жағдайда - уәкілетті органның басшысы айқындайтын құрылымдық бөлімшелер (бұдан әрі - тиісті құрылымдық бөлімшелер)» деген сөздермен толықтырылсын;
«(бұдан әрі - заң қызметтері)» деген сөздер алып тасталсын;
89101213-тармақтардағы «заң қызметтеріне», «Заң қызметтері», «заң қызметтері», «заң қызметі» деген сөздер тиісінше «тиісті құрылымдық бөлімшелеріне», «Тиісті құрылымдық бөлімшелер», «тиісті құрылымдық бөлімшелер», «тиісті құрылымдық бөлімше» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
«10-1. Заңға тәуелді кесімдерге мониторинг жүргізудің толықтығын қамтамасыз ету үшін уәкілетті органдар тоқсан сайын әділет органдарына өткен тоқсанда қабылданған Қазақстан Республикасының министрлері мен орталық мемлекеттік органдардың өзге басшылары бұйрықтарының, орталық мемлекеттік органдар, Орталық сайлау комиссиясы қаулыларының, мәслихаттар шешімдерінің, сондай-ақ әкімдіктер қаулылары мен әкімдер шешімдерінің тізбесін (ішкі ведомстволық мәселелер бойынша ұйымдастырушылық-кадр және қаржылық-материалдық сипаттағы актілерді қоспағанда) ұсынады.»
12-тармақтың 4) тармақшасы алып тасталсын;
20-тармақтағы «қосымша» деген сөз алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года № 817
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2187. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.08.2011 № 964.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года № 817 "Об утверждении Правил ведения мониторинга подзаконных нормативных правовых актов" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 33, ст. 354) следующие дополнения и изменения:
в Правилах ведения мониторинга подзаконных нормативных правовых актов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5:
после слов "юридические службы" дополнить словами ", в случае их отсутствия - структурные подразделения определяемые руководителем уполномоченного органа (далее - соответствующие структурные подразделения)";
слова "(далее - юридические службы)" исключить;
в пунктах 8, 9101213 слова "юридическим службам", "Юридические службы", "юридические службы", "юридической службой" заменить соответственно словами "соответствующим структурным подразделениям", "Соответствующие структурные подразделения", "соответствующие структурные подразделения", "соответствующим структурным подразделением";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Для обеспечения полноты ведения мониторинга подзаконных актов уполномоченные органы ежеквартально представляют в органы юстиции перечни принятых приказов министров Республики Казахстан и иных руководителей центральных государственных органов, постановлений центральных государственных органов, Центральной избирательной комиссии, решений маслихатов, а также постановлений акиматов и решений акимов за истекший квартал (за исключением актов по внутриведомственным вопросам организационно-кадрового и финансово-материального характера).";
подпункт 4) пункта 12 исключить;
в пункте 20 слово "дополнительно" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов