Ж.Ә. Жарқынбаев, Б.Қ. Меңдібаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 2202 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жасер Әзімханұлы Жаркынбаев Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, Бірлік Қайырбекұлы Меңдібаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К.Мәсімов

О Джаркинбаеве Ж.А., Мендыбаеве Б.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2202
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Джаркинбаева Жасера Азимхановича заместителем председателя Агентства Республики Казахстан по статистике, освободив от этой должности Мендыбаева Бирлика Каирбековича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов