Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 1433 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2220 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі № 1433 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «34345085 (отыз төрт миллион үш жүз қырық бес мың сексен бес)» деген сандар мен сөздер «24341100 (жиырма төрт миллион үш жүз қырық бір мың бір жүз)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2009 года № 1433
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2220
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2009 года № 1433 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 цифры и слова "34345085 (тридцать четыре миллиона триста сорок пять тысяч восемьдесят пять)" заменить цифрами и словами "24341100 (двадцать четыре миллиона триста сорок одна тысяча сто)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов